ТРК "ЛАН"

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: ТРК "ЛАН"

Повідомлення Фіст » 14 жовтня 2005, 15:59

Зображення

Аватар користувача
server
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 118
З нами з: 17 червня 2005, 18:49
Контактна інформація:

Re: ТРК "ЛАН"

Повідомлення server » 17 жовтня 2005, 17:46

адміністрація ТРК "Лан" на свому сайті розмістила ftp сервер і позакидувала туди всяку всячину, а що це таке не написано. І спробуй здогадайся що ти скачуєш. Наприклад ftp://ftp.telelan.com.ua/FreeBSD/4.9-i386-disc2.iso можливо хтось знає що це?
Можна зупинитись коли піднімаешся, а не тоді коли падаєш. Наполеон І (Бонапарт)

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: ТРК "ЛАН"

Повідомлення Фіст » 17 жовтня 2005, 22:28

server писав: можливо хтось знає що це?
/FreeBSD/4.9-i386-disc2.iso
Cудячи з назви - 5-й диск Windows 12.10 для платформи Alpha, зазіпований.
Зображення

Аватар користувача
dom
Старожил
Старожил
Повідомлень: 232
З нами з: 4 липня 2004, 10:38

Re: ТРК "ЛАН"

Повідомлення dom » 18 жовтня 2005, 08:23

server писав: адміністрація ТРК "Лан" на свому сайті розмістила ftp сервер і позакидувала туди всяку всячину, а що це таке не написано. І спробуй здогадайся що ти скачуєш. Наприклад ftp://ftp.telelan.com.ua/FreeBSD/4.9-i386-disc2.iso можливо хтось знає що це?
а чим ти не задоволений ? думаю шо людина якій знадобиться такий файл добре знає шо воно таке...

Петро

Re: ТРК

Повідомлення Петро » 23 листопада 2015, 13:05

"Приватбанк" справно перераховує кошти за кабельне тб.а вони відключили, бо заборгованність за 2 місяці. Оплатіть 120 гр.плюс 60 за грудень наперед і 30 за повторне підлючення. На запитання, чому без попередження відлючили, відповідь,читайте біжучу стрічку,не переоформили угоду. Крім того хамське і зверхнє ставлення до тебе,чого ти сюди прийшов, бачиш "люди працюють", зайняті,а ти їх відволікаєш.Європейський рівень,стрийського масштабу.За свої гроші я маю витрачати купу дорогоцінного часу, нервів, не кажучи про кошти,які ще маю зясовувати, де вони поділися.Буду шукати альтернативу цьому монополісту,но справи з ними більше не хочу мати. Треба бойкотувати такі послуги, ми для них, чи вони для нас!!! Невже цього ще не розуміють? А все тому,що немає альтернативи їм,та й видно, що не скоро буде, тому таке ставлення! "Ганьба їм!"

igor
Аматор
Аматор
Повідомлень: 31
З нами з: 9 січня 2006, 13:15

Re: ТРК

Повідомлення igor » 24 листопада 2015, 09:35

Повністю згідний, у мене теж заборгованість звідкись взялася, коли по телефону хотів вияснити сказали щоб я приходив до них. На стрийський ринок треба впустити інших операторів тоді ситуація поміняється.

Відповісти