Стрийський секонд-хенд

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 19:27

в школi мабуть а Вас? :oops:

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення anchar » 18 жовтня 2010, 20:23

Ну і шкода, я собі на секонді зимові "боти" взяв на вагу вийшло коло 100 гривень, майже нове...а за таке у наших підприємців треба віддати від 500 і вище. То й ще не знати ,як воно себе поведе при використанні.
Та й на секонді, нічого однакового нема, все різне й неповторне, а купити на базарі - то всі ходять як "інкубаторні", тільки роозміри і кольори різні...

Ольчик

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Ольчик » 18 жовтня 2010, 23:44

Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 20:27
в школi мабуть а Вас?

В тій же самій школі вчать відповідати питанням на питання?Я не хочу вас образити,але якщо вже пишете на форум,то постарайтесь правильно формулювати речення і СЛОВА,а то багато незрозумілого :)

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Dimon_RU76 » 19 жовтня 2010, 20:14

Ольчик писав:Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 20:27
в школi мабуть а Вас?

В тій же самій школі вчать відповідати питанням на питання?Я не хочу вас образити,але якщо вже пишете на форум,то постарайтесь правильно формулювати речення і СЛОВА,а то багато незрозумілого :)
Панi купуйте де хочете Ви мораль так і не зрозуміли моєї розмови

Ольчик

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Ольчик » 19 жовтня 2010, 21:03

Перепрошую,але я думаю, всі все зрозуміли.Більше пояснювати не потрібно :)

Олена
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 134
З нами з: 21 березня 2008, 12:48

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Олена » 20 жовтня 2010, 00:03

Той, хто платить ЖКП і має дітей, розуміє: інакше як в "секонді" отоваритись ніде.

Той, хто має трохи клепки в голові, розуміє: заборона "секонду" є не що інше як відміна прав людей на їх особисте життя. Можливість купувати потрібні речі, виходячи із особистих мотивів, примус публічно оправдовуватись перед поневолювачами: Вибачай, дорога владо, що так живу нікчемно, а ти - так шикарно, злидні мені не дають змоги носити одяг з бутіків.

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Dimon_RU76 » 25 жовтня 2010, 19:35

Олена писав:Той, хто платить ЖКП і має дітей, розуміє: інакше як в "секонді" отоваритись ніде.

Той, хто має трохи клепки в голові, розуміє: заборона "секонду" є не що інше як відміна прав людей на їх особисте життя. Можливість купувати потрібні речі, виходячи із особистих мотивів, примус публічно оправдовуватись перед поневолювачами: Вибачай, дорога владо, що так живу нікчемно, а ти - так шикарно, злидні мені не дають змоги носити одяг з бутіків.
ВО ВО !!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти