Стрийський секонд-хенд

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Dimon_RU76 » 29 жовтня 2013, 11:08

Ну ктото же должен это Г покупать то. :D ;)

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення anchar » 5 листопада 2013, 13:57

Dimon_RU76 писав:Ну ктото же должен это Г покупать то. :D ;)
Взагалі-то, якщо розібратись то Г на будках нове теж присутнє, хороша річ - хороші гроші, треба шукати. А можна якщо вже конче нове і статус не дозволяє вдягнути секонхендівське , фірмове чи якісь бренд.То прошу купуйте, робіть підприємцям прибуток , а свій сімейний на збиток.
Тоді на Південний, так таким завжди раді , впихнуть тайванське або китайске простирадло, а будуть пропонувати як вечірне плаття. :lol:
Секонд це лотерея, хочеш грати - гайда вибирати, можна на цікаве й натрапити, а гроші що зекономили можна витратити, на вікенд чи купівлю чогось іншого.
Але я мав на увазі той секонд що на вагу, а не перекупщики що займають завчасно чергу, залітають хапають що тільки можна перепродати, швидко до хати , попрати ,підшаманити, попрасуватиі на другий день на вішак продавати, в десять раз дороще.
Й вибрати є щого, приходити не в найдешевший день, коли шофери беруть товар як тряпки до гаражу руки витирати, а в найдорожчий перший. Вибирайте, одягайтесь і носіть хороші речі, які хоч і були у вжитку, але лиця свого не втратили тому що якісний матер"ял та пошив.

Сашко

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Сашко » 19 листопада 2013, 06:48

Люди, дайте будь-ласка контакти бази секонду в Стрию.
063 266 88 08 смс
Хочу робити великі закупки на схід

надя

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення надя » 22 вересня 2014, 11:06

добрий день хочемо з вами співпрацювати,напишіть будь ласка ваші контакти,номер телефону,адресу
якщо можна то відправте прайс лист на пошту нашу
[email protected]

Даниела

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Даниела » 4 травня 2015, 17:29

Здравствуйте я хочу узнать если кому то нужны вещи в хорошем состоянии ,и сумки и обувь ,не новые ,могу отсылать кому то на базар если хотите

Лапочка

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Лапочка » 7 березня 2016, 00:04

Прошу контакти опт. бази секонду на номер 097-460-87-55

Наталя

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Наталя » 24 березня 2016, 00:00

Цікавить дитячий секонд оптом ,модні класні речі 0669179338

Відповісти