З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Dimon_RU76 » 13 березня 2014, 12:51

о. Олег, а які ж свята ви святкуєте, і якій церкві ви служите, що з таким неготовом ставитеся до цього свята?

Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення sta viator » 13 березня 2014, 13:50

Цей день
отримав статус міжнародного дня за рішенням Організацією Об'єднаних Націй. Повна назва: Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир.
... Прошу знайти в цитаті слово "феміністка"
Дорогі жінки , Ви не проти Що я вітаю Вас ще і нині , 13 березня ( в ці перші дні весни Ви - особливо чарівні :love: )... і , як ніколи , зичу Вам і Вашим дітям - МИРУ !!! І щоби Ваші вечори ніколи не тривожили звуки автоматниг черг ...

Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення sta viator » 13 березня 2014, 14:12

P.S. Напевне . багато з нас читали рубаї славетного поета і математика Омара Хайяма ... А чи чули Ви , як звучать ті ж чотиривірші його рідною мовою ?.. Вони присвячені життю , коханню і , безперечно- жінкам ...
А чи доводилося Вам читати що "втяв" наш з Вами земляк , автор тексту Декларації про незалежність України ?..
Отож , Вам - дорогі ( на безмірну безпристрастність наших шановних модераторів аз уповахом ... ) Дмитро Павличко "Рубаї"
Вкладення
сканирование0001.jpg

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення о. Олег » 14 березня 2014, 15:16

Навіть не знаю, кому і що тут вартує доводити. Дивно взагалі тут чути, що я когось щось змушую. Когось цікавить звідки у мене гроші на квіти, а когось - якій я Церкві служу. Хтось каже, що у їхня знайома святкує із подружками жіноче свято 8 березня у Польщі, забуваючи сказати що це далеко не то свято, яке було приб 20 років тому. І ніхто не заперечив, що чим далі на Захід, тим менше людей взагалі там щось святкує . В щоденних розмовах із моїми друзями ми розуміємо, про що тут йдеться. Я розумію, що позбутися совєччини не є так легко. Але я вірю, що мої діти житимуть в іншій країні, де не буде 8 березня, 23 лютого, 1 травня, 9 травня, а будуть інші дати. Я сам є частиною того минулого і розумію, що не викину за раз все, що вбили в мою дитячу голову комсорги. Але я принаймні роблю над собою зусилля. Дивно взагалі читати бздурів деяких тролів на сайті міста, де вперше в Україні було піднято синьо-жовтий прапор. Я б давно тут нічого не писав, якби не знав, що сайт можуть випадково переглянути нормальні люди, яким просто ліньки написати 2-3 слова у відповідь деяким тролям, у яких набір букв замість імені і посвідчення ФСБ у правій внутрішній кишені піджака із біркою "Сделано в СССР"

Аватар користувача
violator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 371
З нами з: 2 квітня 2007, 14:23
Звідки: Стрий

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення violator » 14 березня 2014, 16:50

Пане Олег, то яке ж це було свято "приб 20 років тому", і що ще я, нібито, забув сказати?

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Dimon_RU76 » 15 березня 2014, 09:22

Пане Олег,а яка різниця це святкування свята 20 років тому і сьогодні, тільки не кажіть що тоді когось силою змушували святкувати 8 березня, 23 лютого або новий рік.

Оленка

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Оленка » 15 березня 2014, 09:55

о. Олег писав:Навіть не знаю, кому і що тут вартує доводити. "
Олег Ви самі собі довндіть спершу. Сого Вас так оозриває з середини це свято? Вас заставляють його святкуавати? Вашу дружину тероризують квітами? Якщо ні то це Ваша психологічна пооблема.

Ва не кажуть коли і що Вам святкуаати? І Ви а чужий монасьир не лізьте.

Позбувайтеся своїх середньовічних звичок.

Відповісти