Стрийські маршрутки

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
стриянин2015

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення стриянин2015 » 4 серпня 2015, 16:40

Доброго дня Всім! Можливо хтось знає,що зараз робиться з маршрутками №3,№5,№6 ? По якому графіку вони їздять? Хто з міськради контролює перевезення громадян?На кінцевих зупинках по три маршрутки стоять.А люди на зупинках надіються, що побачать автобус.Якщо бастують то нехай офіційно керівництво АТП обявить, що їздити по маршруті не вигідно,і нема чого людям на зупинках загаряти.


наталя

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення наталя » 28 серпня 2015, 17:57

Хтось може хоча б перелічити маршрути (№ 1. № 2 і т.д.) і написати маршрут руху маршрутки (наприклад. зал.вокзал-вул.така-то-вул.така-то і т.д.)? Їдемо на весілля й не знаємо як добратись. залізничний транспорт приходить впритик і часу буде обмаль. щоб записати і сісти на ту марштрутку яка потрібна.

Аватар користувача
VasMT
Старожил
Старожил
Повідомлень: 305
З нами з: 23 листопада 2008, 05:03

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення VasMT » 28 серпня 2015, 22:48

А куди ъхати?

sande
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 4 вересня 2015, 14:53

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення sande » 4 вересня 2015, 21:32

В мене питання майже про марштрутки. Де у Стрию можна автостопити в сторону Карпат. Як далеко це від залізничного вокзалу, і чи доцільно це робити.

xyz

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення xyz » 9 вересня 2015, 20:40

sande писав:В мене питання майже про марштрутки. Де у Стрию можна автостопити в сторону Карпат. Як далеко це від залізничного вокзалу, і чи доцільно це робити.
Не маю досвіду автостопу.

В сторону Карпат треба на об'їзну. Траса Київ-Чоп.

Від вокзалу досить далеко. Орієнтир заправка ОККО (біля мосту).

Гість

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення Гість » 12 вересня 2015, 14:17

... Думаю , доцільніше - електричкою Львів - Лавочне або - Мукачево з того ж-таки вокзалу .

Відповісти