Цигани з чужими дітьми

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Відповісти
murkur
Аматор
Аматор
Повідомлень: 23
З нами з: 25 вересня 2013, 22:07

Цигани з чужими дітьми

Повідомлення murkur » 12 грудня 2014, 12:40

Хтось в курсі, чи можна якось перевірити дітей, яких цигани носять з собою, коли ходять по квартирах? Скільки помічав, що діти у них білошкірі, а не чорняві, значить полюбе не їхні. А на дітей повинні бути хоч якісь документи. Якщо немає і довести родинність не можна, то дитину повинні відібрати відповідні служби.
І ще ці діти постійно сплять у них на руках. Не думаю, що здорова дитина цілий день би спала. Мабуть чимось їх накачують, а це ж пряме знущання над дітьми.
Які організації повинні займатися таким питанням? Кому можна писати скаргу?
Розумію, що у нас будь-яка державна структура не звикла робити свою роботу, але спробувати можна.

Гість

Re: Цигани з чужими дітьми

Повідомлення Гість » 12 грудня 2014, 13:47

... У Львові на розі проспекту Свободи і Дорошенка ( якраз під вікнами колишнього кафе Львів"янка сидить така собі смаглява жіночка і викликає у пішоходів співчуття , бо тримає коло себе псину , часто вкриту якимись лахами , а інколи і з щенятами . Відповідно , хтось змилосердиться та й кине якусь копійку ... Якось одне з щенят вдарила машина ...
Так от , моя знайома якось спробувала довідатися , пощо таке використання тварин задля грошей ...
Її чемно попередили , щоби не пхала свій ніс у справи , котрі її не стосуються ...
... А Ви кажете - діти ... поцікавтесь . і Вас ... попередять ...


sta viator

Оля.

Re: Цигани з чужими дітьми

Повідомлення Оля. » 25 січня 2015, 10:29

Гість писав:... У Львові на розі проспекту Свободи і Дорошенка ( якраз під вікнами колишнього кафе Львів"янка сидить така собі смаглява жіночка і викликає у пішоходів співчуття , бо тримає коло себе псину , часто вкриту якимись лахами , а інколи і з щенятами . Відповідно , хтось змилосердиться та й кине якусь копійку ... Якось одне з щенят вдарила машина ...
Так от , моя знайома якось спробувала довідатися , пощо таке використання тварин задля грошей ...
Її чемно попередили , щоби не пхала свій ніс у справи , котрі її не стосуються ...
... А Ви кажете - діти ... поцікавтесь . і Вас ... попередять ...

Є такі служби! Їх повно, починаючи від МВС до міскради! Але у них справи земельні, а у міліції їх і кришують...(((((
sta viator

Andriy__

Re: Цигани з чужими дітьми

Повідомлення Andriy__ » 25 січня 2015, 15:36

Згадалась історія, колись моя мама з дружиною йдучи по нашій стрийській стометровці побачила цигана який просив гроші ,тримаючи в руках мою фотографією. Дивно що люди велись, адже фото було чорно-біле!!!

Відповісти