допоможіть розшукати

Пошук однокласників, однокурсників, родини, спогадів :)
alexss

допоможіть розшукати

Повідомлення alexss » 23 серпня 2011, 07:37

Шановні та поважні форумчани!
Допоможіть знайти подругу дитинства рідної бабусі, це дуже важливо.
Дівоче прізвище Горшкова Альбіна Андріївна, 1937 р. народження, проживала по вул. Жовтневої 9, кв. 49 Останне листування датоване 1961 р.
Будь якій інформації буду дуже радий і вдячний!!!!!

Guest

Re: допоможіть розшукати

Повідомлення Guest » 24 серпня 2011, 14:57

В телефоному довіднику такої особи нема. Можете попробувати подзвонити комусь із нижче запропонованих(можливо це її родичі), або можете попробувати написати на ту ж саму адресу, замінивши "Жовтневу" на "вул. Сагайдачного".
* Горшкова А. Ф. (03245) 5-36-40
* Горшкова А. М. (03245) 5-98-37

alexss

Повідомлення alexss » 24 серпня 2011, 16:16

Шановний Guest!
Я вдячний Вам за підтримку. Сподіваюся на Вашу та інших допомогу і далі.
Тепер по суті питання. Прізвище дане дівоче і, швидше за все, зараз інше. Більш вірогідний пошук, як Ви підказали, за адресою. Якщо вулицю Жовтневу перейменували на вул. Сагайдачного, то номера будинку та квартири залишилися ті ж. Дуже був би вдячний всім за номер телефону по вул. Сагайдачного буд.9 кв. 49 або сусідні квартири. Прізвище проживаючих несуттєве. Постараюся зателефонувати і розпитати, можливо хтось там живе давно і пам'ятає жінку. Якщо ж хтось з Вас зможе це зробити сам, то моїй вдячності не буде меж.
Вибачте за зайву настирливість, але старим на заході життя так хочеться допомогти і порадувати. Адже ми теж такими будемо ...

sta viator
Ветеран
Ветеран

Повідомлення sta viator » 24 серпня 2011, 20:49

Колишня вул.Жовтнева зараз - 1 Листопада ,теперішня вул Сагайдачного - колишня Суворова , а до війни - Чарнецького .

alexss

Повідомлення alexss » 25 серпня 2011, 05:45

Дякую, sta viator!!!
Без Вас, шановні я теж не розберуся в минулих і сучасних назвах вулиць.
У мене все ж жевріє надія, що з Вашою допомогою я зможу порадувати рідну літню людину......

alexss
Новачок
Новачок

Повідомлення alexss » 29 серпня 2011, 15:09

Я так розумію, що в славному місті Стрий напруження з телефонними довідниками.
У такому випадку, шановні форумчани, хоча б допоможіть відповісти на деякі питання:
1. Яка сучасна назва колишньої вулиці Жовтневої (1-го Листопада ???)?
2. У 9 будинку по вулиці 1-го Листопада (якщо це так) за знайденими в інтернеті джерелами в 49 квартирі телефону немає, а є в 45 (Фабьяк 55202), 53 (Шербакова 53734), 54 (Мудрак 52605).
Підтвердіть, будь ласка, ці дані для можливості зв'язку з ними. Буду вдячний за телефони в 49, 50, 51, 52 квартирах.
Заздалегідь дякую всім, хто взяв участь в моєму питанні. Адже це не так складно - робити добро іншим.
Востаннє редагувалось 30 серпня 2011, 09:21 користувачем alexss, всього редагувалось 1 раз.

alexss
Новачок
Новачок

Повідомлення alexss » 13 вересня 2011, 14:22

Шановні панове. Чи правда те, що вулиця Жовтнева як була раніше, так є зараз і не змінювала назви? У такому разі чи є в будинку № 9 по вулиці Жовтневої взагалі квартирні телефони?
Ну невже ніхто не може мені допомогти в такому простому питанні?

Відповісти