Сторінка 1 з 1

Re: Пiдкажiть стосовно соковижималки

Додано: 10 січня 2014, 21:21
kasatik
оце ти в правильному розділі тему створив, тобі тут понаписують

Re: Пiдкажiть стосовно соковижималки

Додано: 11 січня 2014, 22:17
tonyst
wrisee писав:Став перед вибором соковижималки. Дивлюся на таку соковижималку Philips 1863/00, але для мене трохи завелика цiна. Можливо Ви зможите менi щось iнше порадити?

:o :? В теперішній час дуже тяжко вибрати хорошу ,вигідну і дешеву соковижималку - дуже виликий вибір.Але треба звернути увагу який в ній використовуеться процессор скільки він має ядер (меньше 4 і по 2000Ghz не варто брати- навіть з яблоком не справиться.)Важливо також скільки в ній памяті ,чим більше тим ліпше -як кажуть комрютерщики -комрютер великою памятью не спортиш -але це залежить скільки в вашій моделі є слотів під неї .А особливо треба звернути увагу на HDD -не так важливо який він має розмір- перелік фруктів не такий великий, особливо в Україні- а ось оберти цієї штуковини дуже важливі будуть в праці вашої вимріяної соковижималки ,ви ж всі технічно грамотні і розумієте чим вищі оберти тим сильніший агрегат. Найліпше б було десь коло 10000-15000 об. І взагалі з такими житьєво важливими питаннями ліпше звертатись на професійні і високо технологічні сайти а не простих компютерщиків- не доросли не "поймуть" .А головне не залежно від назви фірми більшість іх виготовлено в КНР.Веселих зимових свят.... :D

Re: Пiдкажiть стосовно соковижималки

Додано: 21 вересня 2014, 03:25
Brothe
Не смотрите на ее размер. Соковыжималка просто отличная. Не каждая сможет целиком целое яблоко перемолоть. Я себе брала такую же пару недель назад за 1300 грн. Состояние - легкое бу. Я ей за эти пару недель уже столько овощей и фруктов перемолола. У меня семья большая - 4 человека, и чтобы всем сок с утра сделать, нужно приложить титанические усилия.

Re: Пiдкажiть стосовно соковижималки

Додано: 18 квітня 2016, 14:16
Майстер
До соковижималки інтернет підключений? Нанотехнології чи що?) :D :D :D