Весільна фотографія

Для/про фото/відео- аматорів та професіоналів :) .
Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Весільна фотографія

Повідомлення anchar » 6 червня 2009, 16:34

Був на весіллі в травні, але самі кращі фото виходять, коли не треба "ганяти" молодих,заставляти позувати, все одно  при перегляді видно що не так "по справжньому".
А треба ,щоб все і гості були живими, бо як бачать фотоапарат то одразу  ::)морозяться. Так що треба бути трохи, тишком - нишком, це ж весілля ,а не фотосалон де знімають фото на паспорт.
Вкладення
111.JPG
Востаннє редагувалось 6 червня 2009, 16:36 користувачем anchar, всього редагувалось 1 раз.
Любим шляхом вивести з рівноваги співбесідника.

basilio

Re: Весільна фотографія

Повідомлення basilio » 7 червня 2009, 12:36

Відразу попереджаю я не проф. фотограф а так як можна сказати "трішки просунутий" :) :) :) Маю деякі свої роботи  оздоблені віньєтками http://stryi-video.io.ua/album  Хотів би почути думку фотографів і побажання щодо покращення. Велике прохання, людей далеких від фотографії не вставляти "п/ять копійок" бо хочу почути думки спеціалістів.

І ще прохання. Розтолкуйте мені будь ласка тармін "монтаж фото"? В тлумачних словниках української мови вказано термін "монтаж" означає зберання до купи з/єднання чого небудь. По відео все зрозуміло збираєм до купи фрагменти, сцени, щоб отримати видовищний фільм, а що ж збирається до купи в фотографії? А може хтось збирає до купи частини тіла :)?
Дякую за відповіді.

Un.Known

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Un.Known » 7 червня 2009, 14:29

Декілька прикладів монтажу фото без фотошопу

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

А крім того, є ще фотошоп...

Монтаж фото означає збірку (монтування) частин різнх фотографій в одне зображення.

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Весільна фотографія

Повідомлення puhach » 8 червня 2009, 19:13

До anchar:
Фотосалон, це не тільки, а швише, не стільки фотографування на паспорт, а і професійна художня фотографія. Саме в професійній фотостудії з класним фотографом та професійним обладнанням можна досягнути прогнозованого якісного результату. Стосовно того, що "морозяться" коли бачать фотоапарат, то таки так, є така проблема. І існує вона тим більше, чим в меншому населенному пункті працює фотограф... Менталітет напевно...

До basilio:
Я в своїй роботі стараюсь уникати різних вінєток, коладжів та монтажів. І вдаюсь до них тільки тоді, коли бракує справді якісного матеріалу з результату самої зазйомки. Було у мене одне весілля: молода жила в хаті, яка щойно збудована ( з меблів тільки диванчик та два крісла), на вулиці ллє дощ, а весілля відбувалося в шкільній їдальні...  :D Хоча на "вкус и цвет товарища нет", у нас багатьом людям подобаються саме монтажі і щось: "щоб молода з телефоном була і молодий, а їх з'єднював телефонний шнурок, намалюєте?" В таких випадках я стараюсь пояснити свою точку зору, або відмовитись від замовлення.
"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Аватар користувача
Мішелік
Аматор
Аматор
Повідомлень: 21
З нами з: 4 грудня 2005, 18:16
Звідки: Бельгія

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Мішелік » 11 червня 2009, 12:13

anchar писав: Був на весіллі в травні, але самі кращі фото виходять, коли не треба "ганяти" молодих,заставляти позувати, все одно  при перегляді видно що не так "по справжньому".
А треба ,щоб все і гості були живими, бо як бачать фотоапарат то одразу  ::)морозяться. Так що треба бути трохи, тишком - нишком, це ж весілля ,а не фотосалон де знімають фото на паспорт.
Ну не обов"язково, тут все залежить від Вашої майстерності, підходу до людей, підходу самих молодих до фотографіі накінець. Що значить "по справжньому"?

Аватар користувача
Мішелік
Аматор
Аматор
Повідомлень: 21
З нами з: 4 грудня 2005, 18:16
Звідки: Бельгія

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Мішелік » 11 червня 2009, 12:19

basilio писав: Відразу попереджаю я не проф. фотограф а так як можна сказати "трішки просунутий" :) :) :) Маю деякі свої роботи  оздоблені віньєтками http://stryi-video.io.ua/album  Хотів би почути думку фотографів і побажання щодо покращення. Велике прохання, людей далеких від фотографії не вставляти "п/ять копійок" бо хочу почути думки спеціалістів.

І ще прохання. Розтолкуйте мені будь ласка тармін "монтаж фото"? В тлумачних словниках української мови вказано термін "монтаж" означає зберання до купи з/єднання чого небудь. По відео все зрозуміло збираєм до купи фрагменти, сцени, щоб отримати видовищний фільм, а що ж збирається до купи в фотографії? А може хтось збирає до купи частини тіла :)?
Дякую за відповіді.
Ну, на мою думку найкращий монтаж, дизайн, коли його майже нема :)
Пару разворотів книги для прикладу
Вкладення
05_rs.jpg
04_rs.jpg
03_rs.jpg
02_rs.jpg
01_rs.jpg

Аватар користувача
Мішелік
Аматор
Аматор
Повідомлень: 21
З нами з: 4 грудня 2005, 18:16
Звідки: Бельгія

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Мішелік » 11 червня 2009, 12:22

+ пару
Вкладення
10_rs.jpg
09_rs.jpg
08_rs.jpg
07_rs.jpg
06_rs.jpg

Відповісти