Весільна фотографія

Для/про фото/відео- аматорів та професіоналів :) .
Michelik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2010, 20:28

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Michelik » 21 березня 2010, 20:41

Не можу увійти в систему під своїм старим ніком Мішелік, мусив зарегиструватися під новим :)
Кому цікава весільна фотографія, вийшла у світ нова флєш версія мого сайту за багатьма новими весільними та не дуже ;) фотографіями.
Роман, дякую за комплименти ;)

Michelik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2010, 20:28

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Michelik » 21 березня 2010, 20:43

Забув написати адресу сайту, пардон : www.michelyuryev.be

rz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 9 вересня 2009, 10:21

Re: Весільна фотографія

Повідомлення rz » 21 березня 2010, 21:42

сайт дуже стильний, а фотографії ще кращі! )
молодець!
дурне запитання, але просто цікаво : чим знімаєш, особливо оптика цікавить, бо хочу собі поповнити арсенал і ніяк не можу вирішити. дуже атмосферні вечірні фотографії, чимось підсвічуєш чи використовуєш натуральне освітлення?
буду вдячний за відповідь!
можемо в асьці поспілкуватись 453897163

Mypogliad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 3 червня 2010, 14:24
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Mypogliad » 5 червня 2010, 09:52

Приємно вражений Вашими фотографіями. Якщо можна, то розкажіть будь-ласка трошки про свій шлях до такої майстерності. Також цікавить яке відношення має до Вас м.Стрий? Чи буваєте Ви тут? Як часто? Чи можливо з Вами зустрітись?

Michelik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2010, 20:28

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Michelik » 9 листопада 2010, 12:17

Mypogliad писав:Приємно вражений Вашими фотографіями. Якщо можна, то розкажіть будь-ласка трошки про свій шлях до такої майстерності. Також цікавить яке відношення має до Вас м.Стрий? Чи буваєте Ви тут? Як часто? Чи можливо з Вами зустрітись?
Дякую :) Мій шлях... навіть і не знаю що відповісти...купив років 7 назад милничку цифрову - сподобалось, потім зеркалку - ще більше сподобалось... і затягнуло. Практика та теорія по інтернету до помочі :) А в Стрию я провів частину мого дитинства та приїзжаю деколи... Зустрітися, без проблем, тільки я пару днів як з відти.
P.S. : Фотографу Роману Зайцю привіт ;) І найкращі побажання з нагоди його одруження на красуні Світлані !!!

Michelik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2010, 20:28

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Michelik » 4 грудня 2011, 01:07

Пройшов майже рік часу від мого останного повідомлення :)
Кому цікаво подивитися, яким чином стрияни завойовують весільний фото ринок західної Європи, заходьте на міг блог (на французській мові, але це не так страшно, бо акцент на фотографіях). Ласкаво просимо! ;)
http://blog.michelyuryev.be

Олег Колос

Re: Весільна фотографія

Повідомлення Олег Колос » 19 березня 2012, 09:10

дуже Ваші гарні фото, багато переглядав закороднонних фотографів і подобається то, шо там в кожному будинку чи квартирі є де знімати,
а не такі помешкання як в нас буває, шо всюди дешеві килими по стінах(вже 30 років висять) і потемнілі побілки з накатами.
Одного разу в квартирі був відремонтований тільки коридор, то мама молодого питала чого ви знімаєте тільки в коридорі :)
_________________________________________________
http://photo-wed.blogspot.com/ мій сайт,
http://vk.com/public35556152
[email protected]

Відповісти