Nikon D50 Kit

Для/про фото/відео- аматорів та професіоналів :) .
Юра

Nikon D50 Kit

Повідомлення Юра » 19 березня 2006, 19:20

Доброго дня.
Маю досвід роботи з цифровими фотоапаратами, але вважаю що можу краще.

В потягах до прекрасного кинув око на фотоапарат Nokin D50 Kit (тобто зразу з оптикою).

Я знаю що він "дорогий" і лише збираю гроші на нього. Але хотілося б знати що я мрію не даремно.

Він чогось вартий? Чи може запропонуєте кращі альтернативи?
Взагалі, де такий апарат можна вигідніше купити?

Дякую.

Зображення

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення puhach » 20 березня 2006, 09:59

Це дзеркальний фотоапарат, а у дзеркальних фотоапаратах фізичний розмір матриці є більшим, відповідно якість зображення буде суттєво кращою. Такий фотоапарат є сенс купувати, якщо плануєте зайнятися художньою фотографією, а не просто фото на згадку. Придбати можна під замовлення в будь якого постачальника цифрової фототехніки.
Востаннє редагувалось 20 березня 2006, 21:17 користувачем гАдміністратор, всього редагувалось 1 раз.
"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Anonim

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення Anonim » 20 березня 2006, 12:11

Доброго дня.

Не могли б Ви більш конкретно описати цю модель.

Ну і якщо Ви самі прорекламувалися, вкажіть будь ласка ціну, хоча б приблизно, за яку я зміг би купити його?
Востаннє редагувалось 20 березня 2006, 21:18 користувачем гАдміністратор, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення puhach » 20 березня 2006, 19:12

Ціни на цифрову техніку дуже часто міняються, тому про них говорити рано. Надумаєте купляти, тоді пишіть на мило. Опис фотоапарата дивіться нижче.
Вкладення

[Розширення doc було заборонено, вкладення більше недоступне]

"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Yura

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення Yura » 20 березня 2006, 22:47

Але, все-таки, ви б рекомендували її, чи важко сказати бо саме нею не користувались?

Чи за подібні гроші є кращі альтернативи?

P.S.
З практики, наскільки погано що працює лише з ріднною ак. батареєю, а не з звич. акумуляторами?

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення puhach » 21 березня 2006, 09:27

У мене Nikon D70. Фотоапаратом задоволений. Рідний ніконовський акамулятор дуже потужній і якісний, вистачає на 500 і більше кадрів. D50 я особисто не користувався, але це фотоапарат такого класу, що поганим уже не може бути. Як альтернативу можна подивитися на фотоапарат фірми Сanon. Субєктивно: у Кенона дещо кращий баланс білого, Нікон надійніший в роботі. :)
"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Аватар користувача
Nelbo
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 102
З нами з: 9 травня 2009, 20:00

Re: Nikon D50 Kit

Повідомлення Nelbo » 9 травня 2009, 18:38

У меня - Nikon D50. Не хуже чем D70s, только дешевле (вместе с объективом - существенно меньше 1000 уе.). дешевле - за счет "отсечения" пары функций (без которых я, например, легко обхожусь  ) и другого типа используемой карты памяти (механика для неё дешевле по себестоимости).
Одна беда- сейчас "полтинник" снят с производства и найти можно только б/у. Можно найти и дешевле 300 уе. Если, конечно, скромно умолчать, что покупка зеркального фотика - это только вершина айсберга, поскольку потом основные затраты пойдут на объективы...  а вот их цена - это совсем грустно порой ... :'( :'( :'(

Відповісти