Інтернет від Life:)

Про мобільні телефони, аксесуари, операторів. (Звичайно ж без комерції.)
[email protected]
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Інтернет від Life:)

Повідомлення [email protected] » 7 листопада 2007, 21:43

Люди є когось інтернет від Лайфу(Лайф Інтернет 100мб,350мб,...1гб)?я собі заказав...але він шось погано робить. Деколи взагалі не включається,а деколи 100кб качає 5хв:( Від чого то може залежати? з настройками ніби все в порядку! А у вас як робить?

Un.Known

Re: Інтернет від Life:)

Повідомлення Un.Known » 7 листопада 2007, 22:27

От про нет від лайфу я можу розказувати дуже довго, дайте тільки за заспокійливим схожу...

Просиділа на ньому ціле літо... швидкість - мовчу, ніколи не була вищою, ніж 2 кб/s... ну деколи може 3, чи 4, чи 5... але ніколи не 130, як було обіцяно. В день, коли у лайфу було свято, швидкість була й 10! (шкода, мало було святкових днів). Але це у кращих випадках. Нормальним було, коли ася під"єднувалась хвилин 15, я вже не говорю про якесь гуляння інтернетом...

Ради справедливості хочу сказати, що у Межибродах, де ми сиділи напроти "мікрохвильовки" від лайфу, зв"язок був стабільним і досить швидким, порівнюючи зі Стриєм (аж 30 кб/s)  ;D ;D але все одно не те. Мабуть все-таки, мережа не дозволяє поки що...

life:) is life:(

dinox
Тутешній
Тутешній
Контактна інформація:

Повідомлення dinox » 8 листопада 2007, 01:54

Так Інтернет від life це гроші викинуті на вітер.... Ще от раніше було хоч 35 грн за 1 гіг, а зараз присилають смс з текстом нафвигідніша пропозиція 1 гіг  за 65грн. Воно й так нікудишне а вони ще й ціну піднімають...
Я знаю те, що знаю...

[email protected]
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення [email protected] » 8 листопада 2007, 15:20

dinox писав: Так Інтернет від life це гроші викинуті на вітер.... Ще от раніше було хоч 35 грн за 1 гіг, а зараз присилають смс з текстом нафвигідніша пропозиція 1 гіг  за 65грн. Воно й так нікудишне а вони ще й ціну піднімають...
Це точно! Я вже жалію що його заказав! ше й 35 грн за 350 мб! Ітак їх з такою шв за місяць не використаю!:(

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 8 листопада 2007, 15:24

::) 8) ;D

А мені не вистачало на два тижні... і з такою швидкістю...

Carlos
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Carlos » 8 листопада 2007, 15:58

Якщо ваш телефон підтримує технологію EDGE , то зателефонуйте до оператора. Вам мають пояснити Що саме змінити в налаштуваннях, щоб задіяти цю техноогію. Переваги: більша швидкість. але не всі телефони мають підтримку EDGE.

P.S.
До салонів звязку звертатися я б не радив. Маю досвід спілкування з ними. :( На моє зауваження що не працює інтернет в центрі міста (КПК і телефон з Лайфом) вони відповіли що потрібно настроювати телефон... (GPRSі т.п.) Я тобі дав їм переконатися що всі налаштування правильні (для Лайфу). Виключив телефон, поставив карточку Київстар... Не змінюючи ніяких "настройок" в телефоні я за 5 секунд був в інтернеті.
Саме цікаве - то було дивитися на реакцію їх "технічного" спеціаліста:  :o
далі ще цікавіше... вони запропонували залишити мій КПК у них на день... щоб вони спробували. Я уже розсміявся... не витерпів.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM

Гість

Повідомлення Гість » 28 листопада 2007, 22:50

На рахунок Life не пробувала, але сестра пробувала, була не в захваті.
А я можу розповісти про МТС коннект, брала додому потестити USB модем (ADU-510A). Швидкість неважна, постійні збої, та й коштує немало. :(  Сподівалась на краще...

Відповісти