Інтернет від Life:)

Про мобільні телефони, аксесуари, операторів. (Звичайно ж без комерції.)
Гість

Re: Інтернет від Life:)

Повідомлення Гість » 28 листопада 2007, 23:05

А ще у Life є такий пропозиція як Lady Life! (25 коп за вхідний звінок з іншого оператора). Тільки компанії ЮМС  Lady Life обійшовся в 4,5 млн $!!!! за 3 місяці!!!!!! Знайшлись такі винахідливі мужчини, які в такий нехитрий спосіб хотіли жінкам на халяву на шубу заробити, маючи безлімітні телефони...Розповім про одного,який на цілу ніч через конференц зв"язок телефонував на 5 номерів Lady Life,і це на протязі 3 місяців! Попав мужик на 200 000 грн!!! тепер з його зарплати стягують...

Аватар користувача
Sk@ter
Старожил
Старожил
Повідомлень: 245
З нами з: 23 лютого 2005, 18:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Що краще: Інтернет від Life:) чи Djuice XL?

Повідомлення Sk@ter » 8 січня 2008, 21:51

Так що краще?

Аватар користувача
server
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 118
З нами з: 17 червня 2005, 18:49
Контактна інформація:

Re: Інтернет від Life:)

Повідомлення server » 21 червня 2008, 16:27

Un.Known писав:

От про нет від лайфу я можу розказувати дуже довго, дайте тільки за заспокійливим схожу...

Просиділа на ньому ціле літо... швидкість - мовчу, ніколи не була вищою, ніж 2 кб/s... ну деколи може 3, чи 4, чи 5... але ніколи не 130, як було обіцяно. В день, коли у лайфу було свято, швидкість була й 10! (шкода, мало було святкових днів). Але це у кращих випадках. Нормальним було, коли ася під"єднувалась хвилин 15, я вже не говорю про якесь гуляння інтернетом...

Ради справедливості хочу сказати, що у Межибродах, де ми сиділи напроти "мікрохвильовки" від лайфу, зв"язок був стабільним і досить швидким, порівнюючи зі Стриєм (аж 30 кб/s)  ;D ;D але все одно не те. Мабуть все-таки, мережа не дозволяє поки що...

life:) is life:(

я б не сказав що на стільки вже він і поганий... дорого - так.
а от на рахунок швидкості - вдень (до четвертої п*ятої) і вночі (після дванадцятої) досить нормально... ввечері, коли всі поробили свої справи за день, починають лазити по нету через лайф, от марежа і перевантажується...
мені не вигідний нет що привязує тебе до кабелю чи розетки телефонної - користуюсь лайфом. так як постійно то у львові то в стрию то ще десь...
Можна зупинитись коли піднімаешся, а не тоді коли падаєш. Наполеон І (Бонапарт)

Un.Known

Re: Інтернет від Life:)

Повідомлення Un.Known » 21 червня 2008, 19:31

Ну, "кому і кобила нєвєста", а комусь нет від лайфу - непоганий нет...

Відповісти