Як захистити свій мобільний

Про мобільні телефони, аксесуари, операторів. (Звичайно ж без комерції.)
Відповісти
Вова

Як захистити свій мобільний

Повідомлення Вова » 12 травня 2017, 16:10

Друзі в мене біда,телефону як то кажуть "без місяця неділя" але вже дуже затерті кути і я думаю далі все ще гірше буде
Як можна захистити свій девайс?

любомир111

Re: Як захистити свій мобільний

Повідомлення любомир111 » 18 травня 2017, 19:24

Абоненты Киевстар, есть к вам вопрос насчет услуги “перезвони мне”. Как в пределах Украины работает понятно, ею уже и моя бабушка пользуется. Но пишут, что и роуминге действует. Полезно, спорить не буду, но немного не понимаю, как она работает. Ну в смысле нужно набирать какой-то особый код перед номером или дополнять им запрос? или все то же, что и обычно делать - *130* номер # вызов? Искала на фоициальном сайте https://kyivstar.ua/ru/mm/services/network/call_me , об этом ничего не говорится. Ответьте, плиззз) Заранее спасибо!

Ritt

Повідомлення Ritt » 22 травня 2017, 12:30

[quote="Вова"]Друзі в мене біда,телефону як то кажуть "без місяця неділя" але вже дуже затерті кути і я думаю далі все ще гірше буде
Як можна захистити свій девайс?[/quote]
Треба дбайливо відноситися до речей... Не носити телефон в кишені з ключами і кидати його куди попало. Тоді і без чохла він буде як новий.

Variann
Новачок
Новачок

Повідомлення Variann » 30 травня 2017, 10:28

Ritt писав:Треба дбайливо відноситися до речей... Не носити телефон в кишені з ключами і кидати його куди попало. Тоді і без чохла він буде як новий.
Я згодна, ставлення до речей впливає на те, як вони виглядають і скільки служать. Однак, навіть якщо з нього пилинки здувати, то без чохла на поверхні всеодно з'являються мікроподряпини.

НечаєвОлег
Аматор
Аматор

Повідомлення НечаєвОлег » 15 березня 2018, 16:18

Краще чохол купити

Відповісти