Ми її втратили

Про українців в Україні, за кордоном, в історії, в майбутньому...
VOX

Re: Ми її втратили

Повідомлення VOX » 30 травня 2010, 21:46

Так , перець , така мразь , як ти . Любиш ти , як я бачу , язиком геройствувати , але то теж " старческое " ... Від тебе перегаром навіть на форумі чути ...

местный

Re: Ми її втратили

Повідомлення местный » 31 травня 2010, 09:36

=...То напевне з тих совєцьких панянок , що тоді приїхали до Стрия і в нічних сорочках приходили на танці , а з ноцниками - на базар по молоко , бо не знали , що то за одіж і що то за начиння ...=

Прочитаешь такое и тут же возникает мысль, что в Стрыю, Львове да и в других городах Австро-Венгрии жили абсолютно вежливые, воспитанные и образованные украинцы.
VOX, эти байки мне еще мама рассказывала. И тоже в виде баек. И вот что интересно, в Стрыю до войны проживало 40% евреев (это здесь на сайте статья есть). А сколько поляков? Да и во Львове украинцев было всего нечего - 7% населения. В основном на подсобных работах трудились чернорабочими. Образованных было всего ничего. Бандера сельскохозяйственное образование получил, потому что с техническим, юридическим, медицинским украинцы были не нужны. Это потом, после войны при советах появилась возможность учиться по настоящему.
С евреями покончили в войну, а поляки на историческую родину сами уехали. и "херои" тут абсолютно не при чем, только жить мешали со своей борьбой.
Выражение "шлюбнi мешти" народ не просто так придумал. Других не было. И не надо быть таким обиженным и искать причины в том, чего нет. Больше читайте, думайте. Иногда посмотришь на некоторые послания и понимаешь, что советскай пропаганда просто отдыхает. В свое время комсомольские ораторы только на очень официозных мероприятиях так отрывались, а у вас все по серьезному. Появились профессиональные украинцы. Чем не политруки?

VOX

Re: Ми її втратили

Повідомлення VOX » 31 травня 2010, 12:21

... Н А Р Е Ш Т І ... Я маю на увазі , що " возникает мысль " . Це направду вселяє надію ... Варто ще переглянути пропозиції , що надходили в часі " всенародного обговорення " проекту конституції СРСР в 1977 - му , а саме - щодо скасування національностей і утворення єдиної спільноти " совєтскій народ " ... Можна собі уявити , як би у випадку її ( пропозиції ) прийняття виглядали результати перепису населення наступних років ...
Далі : логічно припустити , що переписи населення за часів Австро-Угорщини чи Польщі були не менш тенденційними ( досить лишень згадати про тодішні пацифікації ... )
... Мені теж мама з татом в дитинстві розповідали байки ... до певного віку , а далі ... далі одного разу тато розповів про похорон , котрий він бачив у 1941-му , "голова" котрого вже заходила на Стрийський цвинтар , а "хвіст" був ще допіру коло теперішнього виставкового залу ...
... Які "мисі " возникают ?..

Имперец

Re: Ми її втратили

Повідомлення Имперец » 31 травня 2010, 16:19

VOX писав:Так , перець , така мразь , як ти . Любиш ти , як я бачу , язиком геройствувати , але то теж " старческое " ... Від тебе перегаром навіть на форумі чути ...
Эк тебя колбасит мальчишечка! Я вот после того случая винтовку себе купил с оптикой. Так что милости прошу в Донбасс. Мы тут всякую нацистскую мразь осчастливим нашей земелькой: два на метр и два в глубину. Вот уж памятников ставить не будем.Извини.
А я помру так у меня дети и внуки есть и никогда они не допустят панувать тут это дерьмо с Окраин Польши и Австрии.

VOX

Re: Ми її втратили

Повідомлення VOX » 31 травня 2010, 17:33

http://www.oruzhenosez.ru/48goals.html
... Перець , то тобі від мене на довгу пам"ять ... ;) ( до речі , а дозвіл від пси......безкоштовної медицини маєш ?.. )


P.S. Зав"язуй дивитися індійські кіна , стрілок ти наш , ворошиловський :lol:

пик

Re: Ми її втратили

Повідомлення пик » 31 травня 2010, 18:23

Имперец писав:Что же касается культуры, То бывал я в ваших деревнях в 50-60 годах. Не одной бани ( а в России в каждом дворе). Ни одного туалета, ходили за хату и подтирались пальцем, который вытирали об стену. Русские ходили обутые даже в деревнях, а украинцы обували свои сапоги только в церковь. Так ,что когда Сталин подарил вам польские города это они ваши предки впервые узнали о ночных горшках.
Это вашим заробитчанам русские городские пацаны пели песню: "Бендера! Не пей воды из унитаза, там плавает микроба и зараза!" :lol: :lol: :lol:
Имперец писав:Что же касается культуры, То бывал я в ваших деревнях в 50-60 годах. Не одной бани ( а в России в каждом дворе). Ни одного туалета, ходили за хату и подтирались пальцем, который вытирали об стену. Русские ходили обутые даже в деревнях, а украинцы обували свои сапоги только в церковь. Так ,что когда Сталин подарил вам польские города это они ваши предки впервые узнали о ночных горшках.
Это вашим заробитчанам русские городские пацаны пели песню: "Бендера! Не пей воды из унитаза, там плавает микроба и зараза!" :lol: :lol: :lol:
До сей поры не научились пользоваться пипифаксом. Там где работают арбайтеры с Укрины не только полы загажены , но и стены. Наши детишки им пишут граффити:
- Позор хохлам на всю Европу, что подтирают пальцем жопу!

Олена
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 134
З нами з: 21 березня 2008, 12:48

Re: Ми її втратили

Повідомлення Олена » 31 травня 2010, 22:54

Нічого дивного.

Діти є носіями культури свого середовища. Якщо виховання ваших «детишек» і надалі буде зводитись до балачок про бандеровцев під балалайку, то гуманітарна катастрофа в рф-ії ще попереду. Така парадигма творчого розвитку призведе до деградації! Пам’ятайте про це. І про фактор спадковості не забувайте.

Панам мацкалям пасувало би більше звертати увагу на соціальне виховання їхніх дітей, розвивати їх навики культурного спілкування, а менше – на проблеми сусідніх держав.

Хоча, яке там культурне спілкування може бути у тунгусів під водку с сельодкой?

Відповісти