Вибори

Про українців в Україні, за кордоном, в історії, в майбутньому...
Ганя

Вибори

Повідомлення Ганя » 17 травня 2014, 16:30

Йду в суботу додому з ринку і всунули мені агітку про Юлю. Політичний труп зрозуміло, навіть не збираюсь читати, папір вищий клас! Зирк, а то стрийська "еліта" за неї агітує))))! Сміху було у всіх моїх знайомих! )))) Список " еліти" найавторитетнішої ))) - Леся Хоча, Андрій Лесько, Уляна Костик, Зеновій Соболевський, Володимир Завгородній, Оксана Бандера, Володимир Масний, Зеновій Сиротюк, Василь Пицько! Тримайте мене, бо паду! До речі Завгородній з партії Тигібка донедавна!)))Ось яка шантрапа її підтримує на Стрийщині!Голосуйте за Тягнибока!!!

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Re: Вибори

Повідомлення Dimon_RU76 » 17 травня 2014, 18:38

Эта бледная с косой ещё вернётся! :lol:

Новий Світ

Повідомлення Новий Світ » 18 травня 2014, 09:24

Зараз в такий складний час нам потрібен сильний президент. Я вбачаю Гриценка, але по рейтингу проходить Порошенко та Тимошенко.
Порошенко слабенький, він проти Путіна і сепаратистів не потягне. Він проти блоку НАТО, а Україну роздеруть держави інші, що добивається Росія. Щоб закріпити себе в Криму і на Донбасі вона шукає нечесних людей в Європі, щоб з середини Європи розірвати Україну.
Порошенко хотів йти на переговори с терористами, а це вже дитячі погляди.
В Україні проходять страшні речі, лиш тому, що ніхто за це не карає.
Залишається Тимошенко, щоб там не було, вона єдиний лідер що може навести порядок.
Хай допоможе нам Бог!

Железнодорожник

Повідомлення Железнодорожник » 18 травня 2014, 12:17

Перше був селюх
Другий був рижий та лисий
Третій був бджоляром
Четвертий прихвостем бандитів та Росії
Пятий буде ....що знову Юлька (вор в законі)
Був Кличко, але знявся, значить нема за кого - вибори пройдуть як в вихідний день, на природі без ніякої політики.
Нема за кого віддати голос, а так для галочки - нехай поцілують в д...
За нелігитивного я отримував 350 у.о , за теперішньої 250 у.о. То що я маю радіти з такого, за газ теж - додамо до існуючої ще 50 відсотків.
То за що ж боролися в лютиму ?
За це ?

Новий Світ

Повідомлення Новий Світ » 18 травня 2014, 14:51

Всі процеси повинні пройти поступово, треба розуміти.
Зараз необхідно захистити державу від агресії Росії.
Потім рішати питання люстрації і самоврядування.
Нахлистом не вийде, треба мати витримку, процеси пішли і їх вже не зупинити. Треба побудувати фундамент а потім стіни, а потім вже дах.
Розумний пасічник не тривожить бджіл часто, бо чужі бджоли вчують запах меду і нападуть на пасіку і пограбують її.

Новий Світ

Повідомлення Новий Світ » 19 травня 2014, 15:02

Керівник вінницького виборчого штабу кандидата у президенти Юлії Тимошенко Людмила Щербаківська сьогодні, 19 травня, подасть скаргу до Центральної виборчої комісії "з порушення виборчого процесу кандидатом у президенти Петром Порошенко та його штабом у Вінницькій області".

Про це вона повідомила сьогодні на брифінгу.

Щербаківська розповіла, що протягом 14-15 травня місцеві правоохоронці обшукали вінницький офіс партії "Батьківщина", який одночасно є вінницьким штабом Тимошенко.

За її словами, спочатку шукали вибухівку. "Тоді до мене передзвонив Петро Олексійович Порошенко і сказав, щоб вся агітація, яка знаходиться у приміщенні, була вилучена та передана у його штаб або спалена", - повідомила Щербаківська.

При цьому вона зазначила, що жодної агітації проти Порошенка в офісі не було.

За словами Щербаківської, на наступний день, за постановою суду, яку було ухвалено напередодні пізно ввечері, вранці працівники міліції "зламали двері з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини кримінального правопорушення, а також відшукання знарядь кримінального правопорушення, зокрема, примірників газети "Нова вінницька газета" та "Тільки факти: не помились з вибором президента" в друкованому та електронному вигляді".

Щербаківська повідомила, що вважає цю постанову суду незаконною та такою, що організовує політичні репресії проти партії "Батьківщина" та кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Вона також додала, що в результаті обшуку правоохоронці вилучили два примірники газети, надруковані з дотриманням всіх норм законодавства.

"Тому слідчі вирішили вилучити і ноутбук та сейф, які знаходились у приміщенні", - повідомила Щербаківська та додала, що тільки завдяки втручанню народних депутатів цього не вдалось допустити.

"Найнеприємніше, що вся вінницька міліція працювала проти "Батьківщини" і проти штабу Тимошенко. Думаю тому, що вся міліція, яка працювала при Януковичу залишилась. За 19 років незалежності таких дій не відбувалось жодного разу", - заявила Щербаківська.
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1308920

до нового світу

Повідомлення до нового світу » 19 травня 2014, 16:49

А ти для чого тут тріпаєшся ?
Невже юлька проплачує.....вона ж бідося - окрім квартири ...більше ніц немає.

Відповісти