Карлос Кастанеда та філософія дона Хуана

Разом читаємо та обговорюємо літературні твори
oskar
Новачок
Новачок

Re: Карлос Кастанеда та філософія дона Хуана

Повідомлення oskar » 21 червня 2011, 14:46

Прочитав перші чотири книги ще в1998 році.А прочитав,бо мене попросив знайомий залежний від наркотиків.І наркоманом він став прочитавши книги кастанеди.Про його тепервшню долю мені не відомо.Але тоді я зробив для себе висновок-все в руках людини ,а не галюциногенів.Декілька років тому у нас в домі в гостях була однокласниця моєі жінки і розповіла нам історію боротьби за нормальне майбутнє свого 17 річного сина ,який присів на кастанеду через призму наркотиків.Я спілкувався з цим талановитим юнаком ,я бачив а ще й чув його пісні ,які він написав під впливом технік кастанеди.Це був просто жах!!! Юнак бачив усе в чорному і негативному ракурсі.На той час хлопець створив свою рок групу у США В гурт входили такі ж хлопці емігранти як і він.Ця група в штатах починала розігрівати публіку перед основним виступом рок груп з Росіі та інших знаменитостей.А от на тій неділі у нас в гостях знову була наша знайома з НЬю-йорка.Я запитав як діла у сина.Слава Богу все позаду-Відповіла коротко вона.А в 2010 році я пройшов тренінг у Києві у козаків характерників-і зробив своі висновки щодо всіх цих чужеземних філософій.А саме смішне і трагікомічне ,що Кастанеду написали російські "психологи" які розробляли систему" дэир".А після закриття програми ДЭИР вони і написали перші книги по кастанеді.А взагалі до любоі методики треба підходити дуже обережно і завжди задавати собі питання "Що ім від мене потрібно?" Якщо інтересно можу дати силку про те як писали філософію кастанеди.

Юрій Русин
Аматор
Аматор
Контактна інформація:

Повідомлення Юрій Русин » 3 серпня 2011, 00:37

Оскар, скиньте мені, будь-ласка це посилання, бо цікаво, як ДЕІР могли писати Кастанеду,якщо перша книга Кастанеди вийшла в Америці в 1968р., остання в 1998 (http://uk.wikipedia.org/wiki/Карлос_Кастанеда), а ДЕІР засновано в 1999 (http://ru.wikipedia.org/wiki/ДЭИР).
Поза темою (показати)
А нарахунок "чузеземних філософій" - то питання тонке. Істина одна і поза релігією, тому її можна знайти в будь-якій релігії, не тільки в рідній. А коли рідну релігію винищено і замінено чужою, як у слов'ян, то не бачу причин щоб не спробувати пошукати Істину в будь-якій іншій релігії.Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення в цій темі!

о. Олег
Ветеран
Ветеран

Повідомлення о. Олег » 4 серпня 2011, 21:16

"Істина одна і поза релігією, тому її можна знайти в будь-якій релігії, не тільки в рідній. А коли рідну релігію винищено і замінено чужою, як у слов'ян, то не бачу причин щоб не спробувати пошукати Істину в будь-якій іншій релігії."

Маленьке уточнення: якого саме племені словян релігію ви вважаєте "рідною". А щодо істини, то Христос себе назвав істиною. Шукайте Його, знайдете істині. А не в Кастанеди.

Sunrise
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Sunrise » 6 серпня 2011, 11:44

oskar писав:І наркоманом він став прочитавши книги кастанеди.
назва теми - пропаганда наркоманії?
"курити" менше потрібно...,
Таким впливам після прочитання різної специфічної літератури піддаються люди з хиткою та не стабільною психікою..., краще ідіть спортом займіться замість того щоб зривати собі головою всілякую дурнею.
А потім виникають запитання: "Як міг 14 літній підліток з автомату перестріляти цілий клас..."

oskar
Новачок
Новачок

Повідомлення oskar » 2 січня 2012, 12:59

http://mindweapon.org/дОБРОГО ДНЯ! кРАЩЕ ПІЗНО НІЖ НІКОЛИ ОСЬ СИЛКА ПРО кАСТАНЕДУ І НЕ ТІЛЬКИ

Гість

Повідомлення Гість » 31 січня 2012, 14:38

Навіть не дочитав до кінця цю статтю, маразм повний.
oskar, краще напиши що було на тренінгу про характерників.

дядько Яр
Тутешній
Тутешній

Повідомлення дядько Яр » 31 січня 2012, 15:28

краще ідіть спортом займіться
Підтримую. Вважаю, що користі з того - нуль.
Неймовірно хвороблива маячня. "Группіровкі" і "зондеркоманди". Вах-вах!)
Включили установки и промодулированный сигнал, несущий определенный пакет частот (для человеческого уха не воспринимаемый, но воспринимаемый мозгом), зацепился за каждого человека, живущего в нашей стране. Автоматически все попали в компьютерную программу, т.е. было создано «компьютерное государство».
Таке може сказати хіба людина, яка абсолютно далека від розуміння отих "пакетів частот" ;) Насправді, дуже зручно так говорити: СССР розвалили штучно(читай - США), Росію споюють теж штучно (читай - США), а тепер ще й перетворили в запрограмованих зомбі(полюбому, не без участі США) :D

Відповісти