Щоденник майбутньої мами

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 2 квітня 2008, 22:38

Були ми нашою невеличкою сімейкою в Моршині на суботньому концерті від Ді-Джус, так от після такої веселої забави наш малюк усі ці дні танцює у животику, як коник-стрибунець, чому я дуже радаЗображення надіюсь що йому не зашкодила така гучна музика, все-таки я старалась триматись поодаль від тих колонокЗображення
Враження від концерту непогані, публіка правда цікава - від пояса і вище одягнена пристойно, а внизу -спортивні штаниЗображення як пояснили мені нетутешній - це особливий контингент - "здихаючі"Зображення, артистам трішки поспівчувала - замало молоді було, щоб оцінити позитивну енергію. Якщо чесно, якби знайомий не обмовився - я б і не дізналась в останній момент, що буде якийсь концерт...
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 5 квітня 2008, 11:08

А цей випадок можна внести до збірочки "Курйозні історії з життя вагітних"

Була я вчора в лікарні по направленню від терапевта з ж/к на кардіограму і ЕХО серця. Так от кардіограму швиденько зробила, а на ЕХО як виявилось тільки по запису і на два тижні наперед все розписано :( але добрі люди під кабінетом підказали що для вагітних є окремий запис. І от через 5 хв я знову пробую записатись в чергу на ЕХО (уже в чергу для вагітних), а мені роблять такі великі здивовані очі і кажуть: а ви що - вагітні? :-X Німа сцена ;D а все тому що мій лікар мене дуже сварить що у мене великий живіт (менше їсти, менше пити! - як ви мені родити будете!) а тут мене втішили що живіт зовсім невеликий - бо ж його не побачили! ;D

P.S.Ця історія в жодному разі не є натяком на те, що люди ніде не помічають вагітних - навпаки - мені щастить і місце в маршрутках мені завжди дають, правда я стараюсь не зловживати людською добротою і переважно їзджу з кінцевих зупинок ;)
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 6 квітня 2008, 08:29

Lapochka писав: Xomka не забувай що ти мусиш зараз їсти за двох
Ага, інколи за п"ятьох хочеться наїстись ;D Як уже зазначала Un.Known, кожен організм інший, так що ми до порад лікаря прислухаємось, але й себе слухаємо ;) Думаю що в будь-якому разі все буде чудово - ми з малечею почуваємося файно і скоро побачимось ::)

P.S. Класні фото ;) - треба брати приклад, а то я лінюх - ніяк сфоткатись не можу, так і народжу без фоток пузатих ::)
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Lara! » 6 квітня 2008, 10:26

А де поділись повідомлення Лапочки?
Я вчора хотіла написати. що їсти мама повинна не за двох, а для двох? а це різні речі. А виявилось, що уже і процитувати нікого...

Un.Known

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Un.Known » 7 квітня 2008, 12:38

Xomka писав: Може хтось з вас пам'ятає, на УЗД після 17 неділі ще скільки раз лікар дає направлення, а то мене все не направляють і не направляють :( самій направитись чи що?
Перше ультразвукове обстеження  проводиться  у  терміні вагітності  9-11  тижнів з обов'язковим визначенням розміру шийної складки,  куприкотім'ячкового розміру  (КТР),  стану  внутрішнього вічка.
    Друге ультразвукове    обстеження  проводиться  у  терміні вагітності 16-21 тижнів.
    У терміні  32-36  тижнів  проводиться  третє  ультразвукове обстеження  за  наступними показаннями:  синдром затримки розвитку плода,  хронічна фетоплацентарна недостатність,  патологічні змінина  кардіотокограмі  (КТГ), тяжка  акушерська та екстрагенітальна патологія з  метою  визначення  біофізичного  профілю    плода


Ось таке я знайшла в Законах України, правда, трохи і посмялась...

Аватар користувача
Hrustiashe4ka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 36
З нами з: 11 вересня 2007, 04:02
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Hrustiashe4ka » 7 квітня 2008, 15:27

можна зняти відео, як животик рухається! Потім класно переглядати, а можна і самій дитинці показати. Пізніше... :D
Тисячі речей потрібні здоровій людині і тільки здоров"я - хворій.
http://lystivkatut.blogspot.com/

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 11 квітня 2008, 23:12

Hrustiashe4ka писав: можна зняти відео, як животик рухається! Потім класно переглядати, а можна і самій дитинці показати. Пізніше... :D
Пораду прочитала давно і вже встигла скористатисьЗображення, а от подякувати тільки зараз час знайшлаЗображення Без вашої поради я б ще довго намагалась нетерплячому татуськові показати як малеча рухається, а сама чомусь не здогадалась про відео - вагітність так впливає чи щоЗображення Так що Велике СпасибіЗображення
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Відповісти