Від чого нас "лікують"?

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 28 жовтня 2009, 18:19

Пацієнти мають бути вдячні, за те шо ми ЛІКАРІ працюєм за таку мізерну зарплату, і те шо ви називаєте хабар від 100 грн і до 1000 $ і трохи більше - це не є хабар, в порівнянні з тими, які беруть чиновники, судді, політики... і інші вищі посадові особи... Коли чую в масмедії ... от, лікаря впіймали на хабарі... то мені гидко стає.. Ви коли йдете до кравця, чи викликаєте сантехніка то ви ж оплачуєте його послуги окрім того шо в нього нарахована зарплата... то це є нормальним.!!!! Як би нам ЛІКАРЯМ дали б нормальну зарплату, хоча б 3.500 при теперішніх цінах, то ми б ніколи не брали з "ВАС" "бідних" пацієнтів ВАШІ коробки цукерок, каву й коньяк. Нам би не потрібно було співпрацювати з фармацевтичними фірмами... Ми за "ВАШ" жалюгідні віддяки (а Ви це називаєте - хабарі)не вдягнем своїх дітей. Ви тільки тоді згадуєте коли ВАМ лікар зробив добре, написа не дорогий препарат, а наш УКРАЇНСЬКИЙ, нічим не гірший ніж закордонний. Коли він витягнув ВАШУ дитину з "того світу", прийняв пологи у ВАШОЇ дружини і взяв у вас якихось 300-500 $. ВИ тільки те й робите шо обгаджуєте медичних працівників. Носите в зубах той випадок, коли лікар не справився повністю... і кричете - він ху...вий! А ви попробуйте запамятати всі медичні дані... всю термінологію, всі препарати, а їх понад 50 000 +... та ВИ й слів стільки не знаєте, а нам треба ВАС витягнути і ще й вгодити ВАМ!!!

Un.Known

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Un.Known » 28 жовтня 2009, 19:56

Yuriy писав:Пацієнти мають бути вдячні, за те шо ми ЛІКАРІ працюєм за таку мізерну зарплату
Та ну. :)

Моя мама має бути вдячна за те, що виваливши купу грошей стоматологу, так і не може носити зубний протез, бо "спеціаліст" не вміє заміряти?

Чи тато за те, що півроку лікуючи коліна, перепробувавши з десяток препаратів так і не знає, що з тими колінами?

Чи може я за мертву дитину, бо лікар був байдужий (читай - не піднесли хабаря вчасно, а коли піднесли - було пізно)?

Я не проти доплатити лікарю за його сумлінну працю, знаючи, що держава платить мізер, але аби БУЛО ЗА ЩО.

І не за те, що він буде мене лікувати від хвороби, котрої в мене нема, отримуючи дивіденти з аптеки за рогом, куди він мене послав з рецептом.

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 28 жовтня 2009, 21:27

І взагалі, якшо так питання стоїть, шо ми такі погані, то постріляйте нас, зробіть шоб не було лікарів, як таких, тоді всі будуть задоволені, не буде невірних діагнозів, чи тих шо не вписані в МКХ-10, стане менше хабарників в ВАШОМУ ж суспільстві. Лікуйте самі себе, запускайте свої хвороби в хронізовані стани. І стане всім ВАМ добре - медиків НЕ ІСНУЄ...МЕДИКИ - ЗЛО!!! В Сибір всіх!!!
Як в тій рекламі... Тато, а лікарі існують? Ні синку, - це фантастика...

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 28 жовтня 2009, 21:31

В першу чергу виніть СЕБЕ, а не медиків, згадайте як ви висиджувались на холодному цементі, як ви ходити показуючи всім свої пупки, а одночасно сприяєте розвитку захворювань нирок, яїчників... потім починаютьяс болючі місячеі... не виношування вагтності, замертівння плода, самовільні аборти.. й інше.. згадайте скільки алкоголю ви випили не підозрюючи шо ви вже вагітні, а скільки цигарок викурили...???!!!!!... Чому у ваших проблемах - винні медики...??? Ви і тільки Ви винні в тому шо наробили. Не суть в грошах!

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 28 жовтня 2009, 21:37

відносно рецепту, Вас ніхто не заставляє купувати препарат, який виписав вам лікар, і ніхто не перешкоджає вам проконсультуватись одночасно в іншого лікаря...я не говорю шо всі ми (медики) святі..,але ж люди, Вам треба мати трохи розуму!!!! І не розносити всякі небелиці і не гнати пургу на ВСІХ лікарів!!! А ми користуємся класифікацією, яку на нам надіслало НАШЕ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ МОЗ! Ми працюєм за протоколом!!! За кожне слово написане в ІСТОРІЇ ХВОРОБИ ми, лікарі, несем ЮРИДИЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 28 жовтня 2009, 21:42

Відносно стоматології... А ви хоть орієнтуєтесь чому така стоматологія дорага? Ви запитались хоча б один раз в стоматолога за ціну яку він відвалює шоб купити мендикаменти, і спорядження, шоб потім ВАМ ставити пломби, і проводити інші маніпуляції і ВАШОМУ великому роті? Стоматологи шалені гроші викидають на закупівлю спорядження і препаратів!!! А це шо стоматолог який не добре обслужив ваших рідних - це також не тільки його провина, а й ваша... а може це проблема зубного тезніка, який працює в умовах підвишеної шкідливості для життя, за статистикою вони проживають досить мало через випаря і хімікати, які вони застосовують дя виготовлення ваших любих протезів!!!

Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення shumik » 29 жовтня 2009, 07:35

І що? Виходить не лікувати зуби, тому що в техніка шкідливі умови праці? Я також працюю, скажімо так, не в корисних для мене умовах, але якось намагаюсь роботи роботу яку від мене вимагають, і повірте, за цю роботу у більших містах люди отримують зарплату помноживши мою десь приблизно на 5. Але ж це не дозволяє мені робити неякісно роботу, оскільки я просто втрачу цю роботу... та й якость свідомо робити брак, знаєте, не моє. Вірю, що лікарі отримують малу зарплату і вони невдоволені своїм станом. Беріть хабарі! Але беріть хабарі за якісно виконану роботу, а не так, аби до вас верталися люди. І тоді ці хабарі будуть не хабарями, а просто вдячністю. А так люди "дякують", і що з того?
Взявся присвятити своє життя здоров"ю людей - то роби це належно, а ні - то існує набагато більше менш шкідливих і більш оплачуваних робіт.

Відповісти