"Оскар і рожева пані"

Разом читаємо та обговорюємо літературні твори
Un.Known

"Оскар і рожева пані"

Повідомлення Un.Known » 6 серпня 2007, 13:09

Ерік-Емманюель Шмітт, "Оскар і рожева пані".

Раджу всім. Особливе дякую Нехайці.

Аватар користувача
Ulyana_Missouri
Загальний модератор
Загальний модератор
Повідомлень: 405
З нами з: 30 березня 2005, 03:21
Звідки: Iowa, IA
Контактна інформація:

Re: "Оскар і рожева пані"

Повідомлення Ulyana_Missouri » 6 серпня 2007, 16:12

Думаю, що ти б дала посилання якби було, але перепитаюсь всерівно, можна десь в неті цей твір почитати?
"Love allows a person to see the true angelic nature of another person, the halo, the aureole of divinity." Thomas Moore

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: "Оскар і рожева пані"

Повідомлення Lara! » 6 серпня 2007, 22:25

Ось тут початок, я так розумыю... http://www.calvaria.org/read.php?isbn=9666631970
А тут повністю, але російською... http://www.lib.ru/INPROZ/SHMITT_E/oskar.txt

Un.Known

Re: "Оскар і рожева пані"

Повідомлення Un.Known » 8 серпня 2007, 00:12

Ulyana_MO писав: Думаю, що ти б дала посилання якби було, але перепитаюсь всерівно, можна десь в неті цей твір почитати?
Дала б, але економлю нет, котрого мені тут катастрофічно не вистачає... Я просто отримала один із двох "най" дарyнків для мене - книгу, котру вам настійливо рекомендую.

Добре, що є тут Lara! ;) ;D

Аватар користувача
Гостя
Старожил
Старожил
Повідомлень: 294
З нами з: 31 грудня 2006, 19:21
Контактна інформація:

Re: "Оскар і рожева пані"

Повідомлення Гостя » 8 серпня 2007, 07:47

Щойно дочитала. Справді, життя настільки коротке, що потрібно цінувати кожну його мить, людей, які люблять нас.

Ці рядки мені сподобались найбільше:
"Жизнь - странный  дар.  Вначале  мы  его переоцениваем: думаем, что получили  в вечное  пользование. Затем недооцениваем, находя жизнь слишком  короткой и несовершенной, и чуть  ли не готовы от нее отказаться.  Наконец, осознаем,  что это  был вовсе не  дар, а только кредит. И тогда пытаемся его заслужить.... Чем ты старше, тем лучше должен быть твой вкус, чтобы оценить жизнь.Ты  должен  сделаться рафинированным,  артистичным. "
Проявити мудрість у чужих справах куди легше, нiж у своїх власних. /Франсуа де Ларошфуко/

НАДІЙЧИК

Re:

Повідомлення НАДІЙЧИК » 17 березня 2012, 00:26

Оскар і рожева пані моя улюблена кнтга!!!

Я теж живу як Оскар з невиліковною хворобою з від народження, так од я подарувала книгу оскар і рожева пані своєму лікарю ця книшка нас зблизила!!!

Гість

Re:

Повідомлення Гість » 31 січня 2013, 20:31

Загалом книга справила приємне враження ,хоча спогати дещо притуплені часом.Автор піднімає вашливі питання. Чути відголосок християнської тематики , вже на перших сторінках мова йде про існування чи навпаки відсутність Бога.В "Циклі незримого" , кожному оповіданню відповідає якась релігія. Хоча мені тільки одже збентежило. Я не вірю в те , що можливо за 12(і зновж таки відгук християнства , згадайте скільки років в біблії господь заповідав жити людині) днів прожити життя . Тобто пройти всі сдатії дорослішання у дитячому віці. Це неможливо і тут автор , як на мене , грає на почуттях.В кожний період життя люди зовсім по різному дивиться на нього і дитина не здатна зрозуміти , як себе почуває закоханий в дівчину підліток , чи чоловік який кохає свою жінку. Хоча звісно справа не в кількості життя , а в його якості.

Відповісти