Школи в Стрию

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Мама

Школи в Стрию

Повідомлення Мама » 17 травня 2013, 12:32

Хотілось би знати щось про школи Стрию . Яка школа в місті відносно нормальна ? Мається на увазі школа початкова. Напишіть , будь-ласка , в якій школі є нормальні вчителі початкових класів , які люблять всіх дітей , а не тих , чиї батьки лижуть їм одне місце .

Також мама

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Також мама » 17 травня 2013, 12:42

Школа №10, Михаць Уляна Данилівна, педагог зі стажем. Можете бути певні, що з Вашою дитиною будуть займатись, незалежно від рівня Вашого заробітку і соціального статусу.

Мама

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Мама » 17 травня 2013, 13:08

"Також мама" ,дуже Вам дякую !А та вчителька який клас буде мати з нового року навчального ? Нам теба другий , хочемо лишити свою школу ( №3)

qwrt

Re: Школи в Стрию

Повідомлення qwrt » 17 травня 2013, 13:10

Уляна Данилівна розпочала рекламну кампанію :lol: сама пише, сама відповідає :) як не соромно, а ще вчитель.
Поза темою (показати)
зараз клони набіжать вчителя захищати .Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення в цій темі!

Мама

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Мама » 17 травня 2013, 13:21

:))) Ні-і-і , клянусь , я не вона ! Я насправді хресна мама хлопчика з 3-ї школи , його мама - моя сестра . Вже не мають сили в тій школі . А куди перевести дитину , щоб не поміняти шило на мило ? Мені правда треба то знати !Я живу у Львові , і про Стрийські школи не маю в кого спитати .

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Школи в Стрию

Повідомлення гАдміністратор » 17 травня 2013, 16:17

qwrt писав:Уляна Данилівна розпочала рекламну кампанію :lol: сама пише, сама відповідає :) як не соромно, а ще вчитель.
Поза темою (показати)
зараз клони набіжать вчителя захищати .Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення в цій темі!
"Для протоколу" — початкове повідомлення і відповідь, технічно, написані з різних провайдерів і різних міст.

Також мама

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Також мама » 17 травня 2013, 17:37

Мама писав:"Також мама" ,дуже Вам дякую !А та вчителька який клас буде мати з нового року навчального ? Нам теба другий , хочемо лишити свою школу ( №3)
Не пораджу Вам, вже довго живемо в іншому місті. Може, інші батьки відізвуться й порадять.
qwrt писав:Уляна Данилівна розпочала рекламну кампанію :lol: сама пише, сама відповідає :) як не соромно, а ще вчитель
Хтось тут казав:"Все, що ми говоримо про інших людей більше розповідає про нас самих". Тобто Ви по собі судите?

Моя донька була в одному з перших класів Уляни Данилівни, і дотепер від батьків і колишніх учнів читаю на однокласниках тільки добрі відгуки.

Відповісти