Неділя, 19 листопада, 2017
Увійти

Екологи виявили низку порушень при експлуатації сміттєзвалища Стрия

ДЕкологи виявили низку порушень при експлуатації сміттєзвалища Стрияержавна екологічна інспекція у Львівській області провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства при експлуатації сміттєзвалища м. Стрия, обслуговування якого здійснює Стрийський міський комбінат комунальних підприємств.

Зокрема, під час перевірки виявлено порушення правил ведення первинного обліку поводження з відходами, правил зберігання, складування та розміщення відходів. Встановлено, що на сміттєзвалищі відсутній збір та утилізація інфільтрату; не проводиться рекультивація відпрацьованих ділянок.

На виконання припису попередньої перевірки інспекції не розроблено розрахунок можливої потужності видалення відходів на сміттєзвалище м. Стрия; не здійснювався моніторинг впливу об’єкта на навколишнє природне середовище.

Держінспектор з охорони навколишнього природного середовища скерував лист в Стрийську міську раду із зобов’язанням розробити та погодити у встановленому порядку проект рекультивації відпрацьованих ділянок сміттєзвалища та спільно з Стрийським міським комбінатом комунальних підприємств організувати збір і утилізацію інфільтрату на сміттєзвалищі, провести розрахунок можливої потужності видалення відходів на сміттєзвалище, здійснити моніторинг впливу об’єкта на навколишнє природне середовище.

За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. Держінспектори надали приписи на усунення виявлених порушень.

За матеріалами ZIK

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

Ваша думка

Чи повинен Стрийський штаб національного опору й надалі надавати фінансову допомогу майданівцям у Києві?

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • 007
  2 ( +3/-0 )
 • Trip impressions
  1 ( +0/-0 )
 • Гостя
  1 ( +0/-0 )
 • Гость
  1 ( +0/-0 )
 • Mukola
  1 ( +0/-0 )