Пʼятниця, 25 грудня 2009
24 грудня у Стрию відбулось урочисте відкриття Міжнародного центру нейрохірургії, в який інвестовано 300–400 тисяч доларів. Так, операційна обладнана тільки відомими марками світового рівня.
Нейрохірург Міжнародного центру нейрохірургії Андрій Мизак наголосив, що відкриття стрийського центру - створення мережі в Україні, адже у Києві нейрохірургічному центру виповнилось 10 років.
«У стрийському центрі виконуватимуть нейрохірургічні операції за стандартами Західної Європи. І працюватиме семеро спеціалістів, які здобували освіту у Києві та за кордоном», - розповів він.
Андрій Мизак зауважив, що Стрий обрали тому, що місто вигідно розташоване для людей західної України, сприяла вибору ще й дорога європейського рівня, яка йде через місто. Окрім того, за його словами, стрийська клініка, краще відповідає стандартам сучасник клінік, ніж львівські лікарні.
Як зазначив генеральний директор Ігор Курінець, клініка надаватиме допомогу при травмах хребта, невралгії трійничного нерва, аномаліях розвитку спинного та головного мозку. Її фахівці будуть застосовувати найновіші здобутки зазначеної галузі медицини, переваги та технології, які в світі мають репутацію "золотого стандарту".
Послуги клініки платні. Вартість операцій, залежно від їх складності, коливається від 5 до 17 тисяч гривень. Проте передбачена низка преференцій для соціально незахищених хворих.
Хірургічні втручання будуть здійснювати переважно столичні спеціалісти із залученням місцевого медперсоналу. В особливих випадках на допомогу горянам прибудуть ескулапи з Великобританії чи Польщі. Зокрема, вже в лютому наступного року Лондонський професор Генрі Марш зробить у Стрию низку операцій та проведе консультації.
За словами Ігоря Курінця, оснащення клініки дозволяє проводити в день по шість складних хірургічних втручань.
"Міжнародний центр нейрохірургії" - перша в Україні недержавна установа, заснована в Києві ще у 2001 році. Сучасні стандарти в нейрохірургії та ортопедії запроваджують також її філії, що діють у Львові, Чернігові, Хмельницькому, Хмільнику, а відтепер і в Стрию.
Міжнародний центр нейрохерургії у бізнес-каталогу Стрия.
За матеріалами "Об'єктивно", "Газета по-львівськи"





