Неділя, 19 листопада, 2017
Увійти

Підприємці перекривали трасу Київ-Чоп

Підприємці перекривали трасу Київ-Чоп Сьогодні близько тисячі підприємців Стрийського району о 12.00 вийшли на міжнародну трасу Київ - Чоп і живим ланцюгом перекрили автомобільний рух, протестуючи проти ухвалення Податкового кодексу.

Про це повідомив координатор Комітету захисту підприємців Львівщини Євген Шаповаленко. За його словами, акція протесту проводилася на відрізку траси, яка проходить через Стрий, і тривала до 15:00.

Під час акції серед підприємців проводився збір підписів з метою ініціювання референдуму з висловлення недовіри Президенту України Віктору Януковичу.

За даними організаторів, зібрано вже більше тисячі підписів підприємців Стрийщини, збір підписів продовжиться в усіх районах області і буде переданий у Верховну Раду України.

Також Є.Шаповаленко повідомив, що учасників акції, які перекривали міжнародну трасу, сьогодні викликають на 16:00 у Стрийський міськвідділ міліції.

Наразі рух на автотрасі Київ - Чоп відновлено.

Сьогодні у всіх регіонах України проходять акції протесту проти прийняття Податкового кодексу України. Зокрема, в Києві під стінами Верховної Ради проходить багатотисячна акція підприємців.

За матеріалами УНІАН

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

Ваша думка

Чи повинен Стрийський штаб національного опору й надалі надавати фінансову допомогу майданівцям у Києві?

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • 007
  2 ( +3/-0 )
 • Trip impressions
  1 ( +0/-0 )
 • Гостя
  1 ( +0/-0 )
 • Гость
  1 ( +0/-0 )
 • Mukola
  1 ( +0/-0 )