Понеділок, 20 серпня, 2018
Увійти

За фактом групового отруєння працівників відкрито кримінальне провадження

newsletterУ Стрийську центральну районну лікарню потрапили на лікування шестеро місцевих жителів, працівників «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмБХ» (с. Нежухів).

Подія сталася 20 травня. Близько 17:00 години у Стрийський міський відділ міліції з місцевої центральної районної лікарні надійшло повідомлення про те, що до них було госпіталізовано шістьох працівників цього підприємтсва.

Попередній діагноз, який встановили медики на час госпіталізації хворих, — «гостра кишкова інфекція». 

За минулу добу госпіталізували ще декількох працівників. Станом на вчора, 21.05.13, кількість постраждалих від інфекції збільшилася до 22-х осіб.

Згідно з повідомленням, 11 осіб перебувають у районній лікарні Стрия, 6 - у міськлікарні Нового Роздолу і по двоє - в лікарнях Жидачева і Стебника.

Стан 11 осіб - середньої тяжкості, у решти - стан, близький до задовільного.

Хворі розповіли, що організовано харчувалися у їдальні підприґємства і їли гамбургери, салат з капусти, плавлений сирок і сік. 

Заступник начальника головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Олег Когут зазначив, що лабораторно було підтверджено сальмонельоз:

«Тобто ми маємо сальмонельоз, лабораторно підтверджений від хворих. А конкретно, які продукти, що послужило причиною, ми поки що не можемо встановити. Тим більше, це буде складно, бо в організації, яка здійснювала харчування в період, з яким ми пов’язуємо отруєння людей, цих харчових продуктів не залишилось. Тож встановити конкретно, який продукт був забруднений сальмонелою, швидше за все, не вдасться», - зазначив Олег Когут.

Працівники міліції інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 325 Кримінального кодексу України (порушення правил боротьби з епідеміями).

Триває досудове слідство: слідчі встановлюють обставини і причини вказаної вище події.

З неофіційних джерел стало відомо, що недавно на заводі «Леоні» було змінено фірму, що забезпечувала функціонування їдальні. На момент подій нова фірма працювала з заводом лише 2-й день.

Раніше, тривалий час, приготуванням їжі для працівників займалося ПП “СЦ-Сервіс-Центр Стрий”.

За матеріалами «ZIK», «Інтерфакс-Україна», «Galinfo»

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • Юлія О.
  1 ( +0/-1 )
 • Вадим Перегуда
  1 ( +0/-0 )
 • Guest
  1 ( +0/-0 )
 • Maria kravets
  1 ( +2/-0 )