Понеділок, 20 серпня, 2018
Увійти

Жителів гуртожитка виганяють з домівок

Мешканців гуртожитку, що у Стрию на вулиці Січових Стрільців, хочуть залишити без даху над головою. Відтак стрияни, аби відстояти власне житло, пікетуватимуть Господарські та Адміністративні суди Львова.

Їх хоче висилити будівельно-монтажна фірма "Стрийбуд" (П. Лобойко), яка незаконно приватизувала гуртожиток. Окрім цього мешканців всіляко залякують.

Мер Стрия ігнорує усі скарги та боягузливо втікає від мешканців. Прокуратура вішає усім "лапшу" на вуха. Ми до кінця протистоятимемо фірмі "Стрийбуд", – додав Зенон Дашак, представник руху  "Автономний опір".

«Вже довгий час стрияни борсаються в бюрократичному болоті і, фактично, кожного дня живуть від суду до суду, від скарги до заяви. Міська влада повністю допомагає Лобойку в незаконному заволодінні гуртожитком, мер Стрия ігнорує всі заяви та скарги, а міська прокуратура затягує цей процес, вішаючи людям локшину на вуха, таким чином виграючи час для Петра Лобойка», – зазначив він.

За словами Зенона Дашака, 1 серпня в адміністративному суді в Львові відбулось перше засідання, де розглядалась законність усіх цих дій. Втім, – каже він,– засідання було перенесене на 13 серпня через бездіяльність прокуратури м. Стрий: вона не направила необхідні матеріали для розгляду цієї справи. Відтак,за його словами, близько півсотні осіб пікетували цей суд.

Як розповіла мешканка гуртожитку в Стрию на вул .Січових Стрільців, 8Б Юлія Бецко, гіркий досвід є в ще одного гуртожитка, який належав цій фірмі: його мешканців просто змусили піти зі своїх домівок. «Це відбувалося таким чином, що перед початком опалювального сезону в них повністю відрізали всі комунікації і люди просто змушені були йти геть», – пояснила вона.

«Нас попереджають про те, що пан Лобойко разом з представниками правоохоронних органів буде нас виселяти», – додала мешканка стрийського гуртожитку.

Додамо, що проблемна ситуація з приватизацією гуртожитку склалася в ще одного стрийського гуртожитка на вул. Січових Стрільців,5.

За матеріалами ЗіК, Галінфо

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • Юлія О.
  1 ( +0/-1 )
 • Вадим Перегуда
  1 ( +0/-0 )
 • Guest
  1 ( +0/-0 )
 • Maria kravets
  1 ( +2/-0 )