Понеділок, 21 травня, 2018
Увійти

Відходи. Всюди...

Дорогі стрияни, та мешканці району! Читайте до кінця!

В продовження теми про незрозумілі відходи... 6-го серпня відбулась зустріч громади з Загарія Дмитром Дмитровичем — Начальником ГУ МВС у Львівській області. В присутності громади начальник міліції Кулик В.З. запевнив, що утилізація незрозумілих відходів буде відбуватись під контролем міліції, а відповідні служби, будуть діяти так, щоб була найменша загроза навколишньому.

І що ми бачимо???

Поки нам, громаді замилювали очі на території складів по вул. Сколівська почала відбуватись не утилізація, а нефахове вилучення відходів в контейнери без відповідних служб, без належного обладнання та захисного одягу. А СТОВП ПИЛУ, який утворився від цього вилучення, розповсюдився на велику площу території і вітром плавно відносився на житловий масив району Саксаганського та по вул.Сколівській.

Коли представники громади прибули, то побачили таку картину: слідчий по цій справі та представник Міської Ради спокійно на все це споглядали. Їх не цікавило, що всі ці хмари пилу йшли в напрямку на житлові будинки і люди цим будуть дихати.

Дякуючи хлопцям "Стрийської Сотні Січових Стрільців" цей безлад було припинено, Представник Міської Ради, депутат на прізвище Жук та слідчий по цій справі настільки були здивовані тим, що їх застукали "на гарячому", що не могли дати нормального пояснення, що вони там роблять. Пан Жук швиденько на ровер, настільки швиденько, що зфотографували ми його вже в кабінеті першого заступника міста — Маланія Р.Д., "де було термінове засідання".

За матеріалами групи FB ГО «Стрийський майдан»

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • 007
  2 ( +4/-0 )
 • Mukola
  1 ( +0/-0 )
 • петро романович
  1 ( +0/-0 )
 • Maria kravets
  1 ( +2/-0 )
 • Юлія О.
  1 ( +0/-1 )