Понеділок, 20 серпня, 2018
Увійти

Голова профспілок про "Леонівський скандал"

Голова профспілок про Ситуація, що склалася на ТзОВ "ЛЕОНІ Ваерінг Системс Україна ГмбХ", нам знайома, ми намагаємося допомогти трудовому колективу, але це складно зробити, оскільки на заводі немає профспілкової організації, яка би підписала трудову угоду, де б обумовлювався рівень зарплати працівників.

За нашими даними, працівники підприємства виготовляють продукції в 1,5 раза більше, ніж повинні виготовляти за зарплату, що вони отримують. Ми вважаємо, що колектив заводу експлуатують, – прокоментував голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацко.

«Створити профспілку на заводі заважає керівництво підприємства, яке не дає нам зустрітися з працівниками заводу. Ми обов’язково доб’ємося того, щоб на підприємстві було створено профспілкову організацію» - сказав він.

За матеріалами ЗІК

{mostip}

А керівництво заводу продовжує стверджувати що на заводі все нормально.

"...Помічник генерального директора "ЛЕОНІ Ваерінг Системс Україна ГмбХ" Андрій Холодян наполягає на тому, що відбуваються звичайні збори працівників, де вирішується чимало питань. За його словами, страйку нема, а середня зарплата на заводі становить понад 1 тис. грн."

"...журналісти стрийської ТРК «ТелеЛАН» стверджують, що їх не впускають на завод і кажуть, що ніякого страйку немає."

хоча

"...директор [заводу] наголосив, що в Україні живе 48 млн людей, багато з яких без роботи і запевнив, що якщо треба буде, то працівників привезуть із Донецька, але у жодному випадку зарплата на заводі не зросте."

{/mostip}

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • Юлія О.
  1 ( +0/-1 )
 • Вадим Перегуда
  1 ( +0/-0 )
 • Guest
  1 ( +0/-0 )
 • Maria kravets
  1 ( +2/-0 )