Понеділок, 20 серпня, 2018
Увійти

Веб камері один рік

Веб-камериЗа святковими клопотами ми мало зовсім не пропустили невеличкий ювілей. 21-го грудня виповнився рівно один рік як запрацювала веб-камера! :)

За цей час сторінка веб камери вперто лідирує у рейтингу найпопулярніших розділів сторінки і викликає захоплення усіх відвідуваічів, радість стриян за кордоном та заздрість розробників веб-сторінок інших міст України. ;)

Користуючись нагодою хочу вкотре подякувати всім завдяки кому з'явилась можливість придбати камеру, спонсору зв'язку - провайдеру Інтернет ТелеЛАН та стоматологічному кабінету Одинака Тараса, за розташування, та усім хто долучився до її вибору, налаштування та встановлення. Дякуємо!!!

І ось вже рік камера транслює все що бачить на цілий світ та зберігає отримані зображення для історії. Нагадаємо що тричі на добу фотографії з камери зберігаються в інтернеті для загального доступу і кожен бажаючий може переглядати їх, або підписатись на розсилку і отримувати фотографії собі на електронну скриньку (тричі на добу, або раз, в обід).

Додати матеріал

Додати матеріал

Реклама

RSS новин

Forum RSS

Читайте з мобільного

або відкрийте stryi.com.ua на
iPhone / Android / WAP -пристрої

Помітили помилку?

Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Нові коментарі

Популярні статті

Активні коментатори

 • Юлія О.
  1 ( +0/-1 )
 • Вадим Перегуда
  1 ( +0/-0 )
 • Guest
  1 ( +0/-0 )
 • Maria kravets
  1 ( +2/-0 )