Безпровідний 3g інтернет

Якщо хочете щось купити, або прорекламувати себе - Вам сюди. Комерційні повідомлення, розташовані в інших розділах будуть безжально видалятись. Теми повинні мати відношення до Стрия.
Відповісти
Аватар користувача
$spamer$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 27 червня 2011, 10:04

Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення $spamer$ » 30 червня 2011, 12:48

Переваги і недоліки безпровідного 3 інтернету.
Вообще люди,мало знающие,много говорят,а те,которые много знают,говорят мало.

Аватар користувача
$spamer$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 27 червня 2011, 10:04

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення $spamer$ » 30 червня 2011, 13:15

Пропоную розпочати обговорення, про те, хто яким 3g звязком користується
Вообще люди,мало знающие,много говорят,а те,которые много знают,говорят мало.

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення leha_leha » 1 липня 2011, 07:47

"Мегафон". ;)

Аватар користувача
$spamer$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 27 червня 2011, 10:04

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення $spamer$ » 6 липня 2011, 11:26

Серед, 3g операторів у стрию є MTS,U'tel,Інтертелеком і PEOPLEnet.

MTS має досить непогане покриття, але (я користувався 3g-конектом деякий час)максимальна швидкість скачування в мене була, 50-70КБ/с (тобто 400-560 кбіт/с).

U'tel-мережа може утримати велику кількість абонентів, але потужність самої станції низька, тобто навідстані 5-6км від станції є тільки 30-40% потужності мережі на вулиці і 20-30%, а інколи і 10-15% потужності, як результат можливі розриви зв'яку (як правило у найвідповідальніший момент). Якщо врахувати, що 3g-мережею U'tel користуються і абоненти київстар, то можна зрозуміти чому у ютел не стабільне покриття і низька швидкість.

На цьому мої спроби підключитись до 3G у Стрию, були призупинились на деякий час.
Вообще люди,мало знающие,много говорят,а те,которые много знают,говорят мало.

Аватар користувача
$spamer$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 27 червня 2011, 10:04

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення $spamer$ » 6 липня 2011, 12:09

Призупинились до появи у Стрию 3G-інтернету по технології CDMA (U'tel,Київстар і МТС - використовують технологію UMTS).

CDMA-оператори представленні у Стрию це Інтертелеком і PEOPLEnet.

Знайти точку продажу Інтертелеком було досить важко, так,як вивіски у них небуло. Знйшов, але обладнання, яке мені показали, викликало підозри, щодо його якості (згодом перевіривши у знайомого через і-нет відгуки про обладнання і сам інтертелеком, зрозумів що мої підозри були не даремні, надто вже багато людей на нього скаржились :ftf: ).
Останьою каплею відмови від інтертелекома було те, що підключитись у них можна тільки на контракт, це додаткові обовязки(зі сторони клієнта) :o і куча непотрібних мені документів, які потрібно підписувати :? .
Вообще люди,мало знающие,много говорят,а те,которые много знают,говорят мало.

Гість

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення Гість » 6 липня 2011, 13:34

Залишився PEOPLEnet.
Знайти магазин PEOPLEnetd виявилось набагато простіше (велика вивіска і банери). вул. Шевченка,75
Основні відміності від Інтертелекому: сертифіковане обладнання і можливість підключитись без документів, договорів і т.д..
Крім того працівники виявились більш - компетентні і знали про, що говорять. Коли я запитався про безліміт мені пояснили, що є 2 варіанти: перший це умовний безліміт, тобто надається великий (але, не безлімітний) об'єм трафіку. Другий варіант безлімітний (без обмежень по трафіку),але з обмеженнями по швидкості (~130 кбіт/с). В Інтертелекомі мені про це не говорили, але обмеження є(вдень - edge, вночі - 3g), я особисто вночі сплю - зранку на роботу.

ПІДКЛЮЧИВСЯ на акційну пропозицію (неплати за модем), звісно, як і у будь-якій акції, вартість модема і справді 1 гривня, але вартість підключення 398 грн. Радує те що у пакет входить трафік (3100 МБ). Вартість модема без підключення 375 грн, з підключенням все разом(модем-1грн + тарифний план Freedom3a-398 грн) 399 грн.Тобто 3,1 ГБ мені обійшлись в 24 грн(все таки доситьдешево, враховуючи, те що підключення без документів і договорів).

Заразкористуюсь і цілком задоволений швидкістю і якістю зв'язку в цілому.

Аватар користувача
$spamer$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 27 червня 2011, 10:04

Re: Безпровідний 3g інтернет

Повідомлення $spamer$ » 6 липня 2011, 14:54

Вкладення
SpeedTest.jpg
SPEED-test PEOPLEnet
Вообще люди,мало знающие,много говорят,а те,которые много знают,говорят мало.

Відповісти