Re: Вимагання грошей вчителем

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Belieber

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Belieber » 19 січня 2013, 15:28

Аахахах...про шо ви говорите люди....???? :?
Ми аморальні???А як на рахунок того що вона назвала при всьому класі мого однокласника "моральною калікою"???
Іншій моїй бувшій однокласниці казала шо вона як "бомж"
Тому хто залив це відео вона сказала шо він з бідної сім'ї тільки через то що він не приносив гроші в школу...Хоча знала що у нього гастрит,і того він не носить гроші.
Мому кращому другу сказала щоб він зі мною не гуляв бо я "якийсь не понятний",хоча мені казала який я хороший учень....Вимагання грошей це тільки мала частина того шо вона робила і говорила у школі..
Звернутись до директора?Ви думаєте директор про це не знав??ха..
Того не обговорюйте нас..Ви нічого не знаєте!!!!!!!!!!!! :ftf:

face

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення face » 19 січня 2013, 15:28

Привіт. Це повідомлення адресовано тим "умнікам", що захищають цю "вчительку" (хоча після йього,її важко назвати вчителькою). Про яку аморальність збоку дітей ви тут бачите? Те що назвали себе хххх? Наскільки я знаю ці діти мають 15-16 років. Невже вони настільки "тупі", щоб написати свої реальні імена? Неважко догадатись, що ця вчителька устроє цим дітям через свої зв'язки дуже хороше навчання де б вони не вчились. Цю людину я знаю як не тільки ХАБАРНИКОМ, а як людину яка говорить все що думає прямо в очі неважливо чи дитині чи до дорослої особи. Моя дитина є близьким другом хлопчика, що навчається(навчався) в цьому класі. Як вони говорили: якби усе зняли, що ця Істота витворяла - то б це відео розглядали не тільки б особи з інтернетом а й уся Україна(в тому числі і державні органи). Недумаю що діти можуть брехати.

Матуся

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Матуся » 21 червня 2017, 16:46

не можна таких захищати!
потрібно навпаки поширити інформацію щоб діти не боялися таке говорити батькам!

Відповісти