ТРК "ЛАН"

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Anonymous

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Anonymous » 23 вересня 2004, 20:23

Слухайте, замахала мене ця біжуча стрічка реклами на ЛАНівському кабельному!

Перш за все це заважає...

По-друге вона, ну дуже, безграмотно пишеться - пропускаються букви в словах, речення починаються з малої букви (ааа, напевне тому, що дуже часто не закінчуються крапкою), одним словом просто неакуратно.

А по третє - мене це дратує. Я заплатив гроші за перегляд каналів, а ТРК "ЛАН", використовує це, щоб втулити мені рекламу, та ще й таку низькосортну. Та блін, хочете заробляти на абонплаті та ше й на показі реклами.

Плюнути в таких спамерів хочеться...
При першій можливості - втічу від такого кабельного, та ше й інших переконаю!

P.S.
Хто знає, чи має споживач право вимагати усунення реклами?

Крім того, мені здається, не можна неузгоджено користуватись ефіром інших телеканалів для показу своєї реклами. Я правильно думаю?

Native
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Native » 24 вересня 2004, 08:52

Стаття 8 . Загальні вимоги до реклами

4. Реклама видів діяльності, які відповідно до законодавства потребують спеціального дозволу, ліцензії, повинна містити посилання на номер спеціального дозволу, ліцензії, дату їх видачі та найменування органу, який видав спеціальний дозвіл, ліцензію.

"яка ліцензія, я її не бачив "

Стаття 13 . Реклама на телебаченні і радіо

3. Реклама повинна розміщуватися у перервах між програмами, передачами.

"ага, вже, так зразу, це стосується і рідних каналів" - про що можна говорити коли держава не дотримується законів які сама й ж пише !!!

5. Під час трансляції кіно- і телефільмів реклама розміщується перед початком фільму та/або після закінчення фільму.

9. Трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, дозволяється лише у разі, якщо за трансляцію (ретрансляцію) такої реклами сплачено юридичній особі України, незалежно від способу здійснення такої трансляції (ретрансляції).

"не думаю що за канали близького та далекого зарубіжжя заплачено по тарифу, неговорячи про рекламу"

Що до трансляцій каналів мене особисто дратує, постійна заміна каналів з одного на інший (зараз включили канал радіо, для чого питається, є ж гарні музичні канали)
Декілька каналів я взагалі просто не дивлюсь.

Ціна теж в порівнянні навіть з тим самим Львовом чи Дрогобичом завищена.[/quote]

Anonymous

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Anonymous » 24 вересня 2004, 10:03

[quote=""Native""]Стаття 8 . Загальні вимоги до реклами

4. Реклама видів діяльності, які відповідно до законодавства потребують спеціального дозволу, ліцензії, повинна містити посилання на номер спеціального дозволу, ліцензії, дату їх видачі та найменування органу, який видав спеціальний дозвіл, ліцензію.
[/quote]
Ніфіга не зрозумів...))) Поясниш?
Якщо я не помиляюсь тут йдеться про рекламодавця, а не про того хто цю рекламу показує.

[quote=""Native""]
9. Трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, дозволяється лише у разі, якщо за трансляцію (ретрансляцію) такої реклами сплачено юридичній особі України, незалежно від способу здійснення такої трансляції (ретрансляції).
[/quote]
тут теж незрозуміло. Як я зрозумів, реклама на іноземних каналах дозволена тоді, коли за цю рекламу гроші залишаються в Україні.

[quote=""Native""]
Що до трансляцій каналів мене особисто дратує, постійна заміна каналів з одного на інший (зараз включили канал радіо, для чого питається, є ж гарні музичні канали)
Декілька каналів я взагалі просто не дивлюсь.
[/quote]
Та про шо тут говорити...((( Всі мовчимо, ось і маємо...
Для рагулів - рагульські послуги! Правильно. Так нам і треба.

Native
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Native » 24 вересня 2004, 10:48

Стаття 8 .4.
Я так розумію цю статтю що, в кінці кожного рекламного повідомлення має вказуватись номер ліцензії на право надання послуг які рекламуються.

п.9

Щоб транслювати рекламу на каналах необхідно юридично оформити дозвіл на це, а не від ліхтаря пускати те що їм захочеться і коли захочеться.
І взагалі я не думаю що транслювання іноземних каналів по кабельному телебаченю (в Стрию) є погодженно телекомпаніями. Для прикладу той самий пакет НТВ транслюється за умови щомісячної оплати послуг для ОДНОГО абонента а не для цілого міста.

Я трохи знайомий з народними умільцям "чудо електронщиками" , перепрограмовують картку доступу до послуг за 15 хв. і дивись що хочеш, така послуга коштує десь в межах 30 грн.

Anonymous

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Anonymous » 24 вересня 2004, 15:04

То що, можна писати колективну скаргу?)))

P.S.
На рахунок крадіжки ефіру, думаю тут не все так просто. На трансляцію каналів на ціле місто існують спеціальні угоди. Причому, наскільки мені відомо, з каналами, напряму не працюється, а через посередників.

Але то вже не наша проблема. Моя проблема - в нав'язуванні реклами.

Anonymous

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Anonymous » 7 жовтня 2004, 20:24

Напевне прислухавшись до обурень свої абонентів, ТРК "ЛАН" збільшило висоту біжучої стрічки реклами вдвоє...
Приємного перегляду.

Anonymous

ТРК "ЛАН"

Повідомлення Anonymous » 2 листопада 2004, 20:09

Вчора, ТРК "ЛАН", на каналі, де раніше був дитячий мультиплікаційний канал "Cartoon Network", почали транслювати "CNN".

Тепер, маленькі глядачі можуть насолоджуватись новинами Америки. Крім того, вважаючи що на мультиках діти достатньо натренувались, вирішили що і "CNN" можна давати ангійською.

Йой, так цікаво, так цікаво! Я навіть сам плюнув на той дурноватий, в російському перекладі, "EuroNews (бо нецікаво - все розумієш) і почав вгадувати знайомі слова на "CNN".

Тепер над новинами справді задумуєшся.

Так тримати! Молодці!

Ех, шкода що нема коло мене інших компаній, де ще більше таких рідних мовою, а особливо змістом, каналів як америк. "CNN", бо пішов би до них...

Фабула:
Їх клієнти - рагулі затуркані (в т. ч. я, в т.ч. Ви). А рагулям - все одно, що дивитись. Аби кількість каналів була.

Відповісти