Дитячі садки

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Vict®

Re: Дитячі садки

Повідомлення Vict® » 24 лютого 2011, 23:54

Native писав: п.с. можливо хтось підкаже вихід з цієї ситуації, або можливо хтось з урядовців Стрия має свою думку про вирішення цієї проблеми ?
Вихід один, Олександра Закусова з Стрийської прокуратури... і їм торба. ги-ги 8-)

Ірина

Повідомлення Ірина » 1 липня 2013, 13:18

А які шанси потрапити у садок, якщо у чергу не ставали. Дитині зараз 1 рік 7 міс, завідуюча каже, що місць нема, каже приходити коли дитині виповниться 3 роки можливо появляться.І ще, чи потрібна стрийська прописка?

Лія

Повідомлення Лія » 28 лютого 2014, 22:52

Друзі, може хтось підкаже скільки в Стрию всього садочків і їх адреси? Буду дууууууже вдячна!!!

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Повідомлення гАдміністратор » 28 лютого 2014, 23:20

Лія писав:Друзі, може хтось підкаже скільки в Стрию всього садочків і їх адреси? Буду дууууууже вдячна!!!
Деякі є тут: http://www.stryi.com.ua/directory/categ ... er-gardens

Олюся

Повідомлення Олюся » 3 квітня 2014, 07:56

З садками катастрофа всі хотять гроші нічого не змінилося у 12 завідуюча хоче 250у.о а я стою на черзі уже 2роки плюс ще 800грн на садок

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 3 квітня 2014, 10:15

Олюся писав:З садками катастрофа всі хотять гроші нічого не змінилося у 12 завідуюча хоче 250у.о а я стою на черзі уже 2роки плюс ще 800грн на садок
Прискорбно! Сочувствую вам молодые мамы, что такие проблемы в Стрыю с садиками, только один вариант жаловаться в Правый сектор, а они пусть силой разбираются, а по другому уверин не получится с такой коррупционной властью, хоть это и неправильно ;)

молода мама

Повідомлення молода мама » 20 квітня 2015, 21:42

що ж то за Юра,дайте номер

Відповісти