Дитячі садки

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Irenka
Новачок
Новачок

Re: Дитячі садки

Повідомлення Irenka » 6 травня 2009, 13:17

Коли я оформляла дитину в садчок, завідуюча попросила 100-200 у.о. в формі " гуманітарної допомоги на ремонт садочка" Ну, і прийшлося дати 100 у.о. Кожного тижня були якісь побори: 10-20-30 грн на різні пореби, оплата за садочок за рік збільшилась вдвічі. Моя мала ходить вже на підготовку, так що в садочок я перестала водити, легше в хаті прогодувати

рома 11

Повідомлення рома 11 » 6 листопада 2009, 03:45

проблема з хабарами в садочках всюди одна, хабар це злочин, а хто покриває цей злочин????? хабарники всюда а реакції ноль!!!
хабарі не даємо!!! хабарі не берамо!!! починаємо з себе, має бути колись переломний момент в цій гнилій державі

Олена
Бувалий
Бувалий

Повідомлення Олена » 18 липня 2010, 11:53

Цікаво, чи бачать коли у ві сні Шрамов"ят, Карпінський, єпископ... як вони спільними зусиллями ДАРУЮТЬ місту дошкільну установу.

Як крок у відповідь ситуації, коли місто дарувало їм дитячі садочки, а зараз дітей нема куди намістити.

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 25 жовтня 2010, 20:14

це скрізь де є можливість там і обдирають
як їх після цього називати! :ftf:

Orest Yosypchuk
Новачок
Новачок

Повідомлення Orest Yosypchuk » 20 грудня 2010, 16:42

Хмм... На рахунок черги - категорично не згідний. Черга є, оскільки кількість дітей, що потребують місця в садку, значно вища кількості місць. А те на що є попит завжди породжує пропозицію, в вигляді хабаря, звісно ж. Ті злодіяння, які вчинили з дитсадками наші Господарники в період демографічного занепаду - це вчорашній день. Потрібно рухатись далі. І потрібно вирішувати проблеми, а не тільки константувати.
Найбільше мене вбиває те, що однодумці є поговорити, а коли діло вимагає конкретних дій - всі однодумці перетворюються в... самі знаєте що.
Я вважаю, що проблему з дитсадками можна вирішити тільки в один спосіб - здійснити централізовану відкриту для громади чергу дітей. Тоді можна буде раціонально спланувати, в якому садку найгостріша ситуація, де потрібно негайно відкривати нову групу. Одночас така громадська схема витіснить корупцію, бо батьки самі завчасно реєструватимуть дитину, і відповідно не буде за що платити такі скаженіхабарі. Доречі, в Києві садок коштує дешевше. Це питання торбує мене вже давно, хоч я ще не маю дітей, і не стикався з цим особисто. Але розумію(надіюсь хоч колись знайти однодумців), що ті гроші які йдуть на "пенсійний фонд" завідуючих, могли б принести багато користі в самому садку. Механізм такої черги розроблений мною і поданий як проект сьогодні на попередні обговорення комісії з питань освіти, далі на інші депутатські комісії. Схема до банальності проста і відкрита, елемент корупції не сумісний з нею. Подивимось, чи підтримають мої колеги - депутати таку ініціативу? Проблема є а от вирішувати ніхто не хоче - нема заробітку. Якщо не підтримають - винесу проект на обговорення громадськості, от чи збереться громада? Бо складається враження, що всім легше дати тих 300 у.о., які треба кровно заробити, і сидіти тихенько, ніж згуртуватись і відстояти свої інтереси.
P.S. Якщо ви володієте конкретними фактами корупції в ДНЗ - не зігноруйте, дайте знати 0673402064, навіть анонімно.
P.S.2 Якщо тут є небайдужі до проблем садків люди і комусь цікавий даний проект - пишіть е-майл

З повагою, Орест Йосипчук

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 20 грудня 2010, 20:04

Orest Yosypchuk писав:Хмм... На рахунок черги - категорично не згідний. Черга є, оскільки кількість дітей, що потребують місця в садку, значно вища кількості місць. А те на що є попит завжди породжує пропозицію, в вигляді хабаря, звісно ж. Ті злодіяння, які вчинили з дитсадками наші Господарники в період демографічного занепаду - це вчорашній день. Потрібно рухатись далі. І потрібно вирішувати проблеми, а не тільки константувати.
Найбільше мене вбиває те, що однодумці є поговорити, а коли діло вимагає конкретних дій - всі однодумці перетворюються в... самі знаєте що.
Я вважаю, що проблему з дитсадками можна вирішити тільки в один спосіб - здійснити централізовану відкриту для громади чергу дітей. Тоді можна буде раціонально спланувати, в якому садку найгостріша ситуація, де потрібно негайно відкривати нову групу. Одночас така громадська схема витіснить корупцію, бо батьки самі завчасно реєструватимуть дитину, і відповідно не буде за що платити такі скаженіхабарі. Доречі, в Києві садок коштує дешевше. Це питання торбує мене вже давно, хоч я ще не маю дітей, і не стикався з цим особисто. Але розумію(надіюсь хоч колись знайти однодумців), що ті гроші які йдуть на "пенсійний фонд" завідуючих, могли б принести багато користі в самому садку. Механізм такої черги розроблений мною і поданий як проект сьогодні на попередні обговорення комісії з питань освіти, далі на інші депутатські комісії. Схема до банальності проста і відкрита, елемент корупції не сумісний з нею. Подивимось, чи підтримають мої колеги - депутати таку ініціативу? Проблема є а от вирішувати ніхто не хоче - нема заробітку. Якщо не підтримають - винесу проект на обговорення громадськості, от чи збереться громада? Бо складається враження, що всім легше дати тих 300 у.о., які треба кровно заробити, і сидіти тихенько, ніж згуртуватись і відстояти свої інтереси.
P.S. Якщо ви володієте конкретними фактами корупції в ДНЗ - не зігноруйте, дайте знати 0673402064, навіть анонімно.
P.S.2 Якщо тут є небайдужі до проблем садків люди і комусь цікавий даний проект - пишіть е-майл

З повагою, Орест Йосипчук
а Ви хто такий щоб Вам можна дзвонити і ділитися зі своїми проблемами?

Orest Yosypchuk
Новачок
Новачок

Повідомлення Orest Yosypchuk » 20 грудня 2010, 20:12

Дімон, я такий самий стриянин як і Ви. Просто маю бажання і шукаю можливісті. Маєте бажання допомогти?

Відповісти