Стрийська єпархія - майже як завод

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
δούλος του Θεού

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення δούλος του Θεού » 15 жовтня 2012, 18:34

BLUTFING писав:
о. Олег писав:вони прийшли молитися до храму, де їх не пускала група фанатиків.
отче, запевняю Вас, священники прийшли туди з іншими намірами. я один з цих "фанатиків" і був там з самого початку! це люди прийшли помолитися, і застали двері із висверленими(!) замками. :?
ну єрунда ж повна. Священики на чолі з єпископом прийшли забрати мощі з закритої каплиці, аби їх могли належно почитати... стільки й всього злочину. які дії були з боку фанатиків-пошиваківців - судіть самі...

Аватар користувача
BLUTFING
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 122
З нами з: 16 березня 2011, 09:12
Звідки: Стрий

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення BLUTFING » 15 жовтня 2012, 22:03

δούλος του Θεού, Ви, либонь, не уважні, я ж написав:
BLUTFING писав:це люди прийшли помолитися, і застали двері із висверленими(!) замками.
δούλος του Θεού писав:Священики на чолі з єпископом прийшли забрати мощі з закритої каплиці
а яким чином вони могли забрати мощі із ЗАКРИТОЇ каплиці?

до того ж Сеньків з`явився близько 10-ї год., коли вже прибула міліція, щоб оформити взлом дверей!
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 15 жовтня 2012, 23:18

Кум писав:В сарказмі коментара олега уособлено все широкомасштабне безнаказане шахрайство церковників.церква їхня.дурять людей легковірних безсовісно.а що ті люди дурні розуміють? можна з них поржати
Я не помічав тут коментатора Олега :? Надіюся, Куме, ви тверезим пишите ці рядки? Якщо так, я можу домовитися для вас за ефір на Стрийському телебаченні, де Ви зможете людям відкрити очі на те, як їх церковники дурять. Якщо потрібно, заплачу за нього з власної кишені. Розголос ваш виступ матиме неабиякий. Чи ви лише за клавіатурою такий "правдомовець"? Ну, чекаю відповідь, чи так само в кущі, як інші коментатори?

δούλος του Θεού

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення δούλος του Θεού » 16 жовтня 2012, 10:03

BLUTFING писав:
а яким чином вони могли забрати мощі із ЗАКРИТОЇ каплиці?

до того ж Сеньків з`явився близько 10-ї год., коли вже прибула міліція, щоб оформити взлом дверей!
Я мав на увазі закритою для богослужінь... ну а яка різниця, що в десятій p@zdbdcz&

Кум

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення Кум » 18 жовтня 2012, 16:50

Куме, ви тверезим пишите ці рядки? Якщо так, я можу домовитися для вас за ефір на Стрийському телебаченні, де Ви зможете людям відкрити очі на те, як їх церковники дурять. Якщо потрібно, заплачу за нього з власної кишені. Розголос ваш виступ матиме неабиякий.
Як ж я міг забути... Дякую що нагадали.Люди наші не просто дурні а й все п"яні!!!Ось чому люди так недовіряють священникам -бо п"ють нещасні безпробудно,негодні розгледіти покрашень.
А ото про ефір то ви гарно придумали.Чесно.Може скоро і вийде щось про комерсантів у рясах.Але не ваша кишеня за то заплатить.Бо не гоже розтринькувати тяжким трудом зароблені гроші.Тримайте собі або боріться з алкоголізмом в Комарно.

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 18 жовтня 2012, 21:53

Ви з Комарно?

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення anchar » 20 жовтня 2012, 09:53

о. Олег писав:Якщо потрібно, заплачу за нього з власної кишені.
Ви мали на увазі , людськими грішми з таці ?
Чи може десь "ліваком" до власної кішені.
А назва теми найбільше набуває актуальності, штампують ті храми як багатоквартирні будинки, то й поєднює їх одна ціль як найскоріш повернути вкладені гроші, та отримувати прибутки.
Не знаю чи встигають семінарії випускати стільки працівників церков. Величезна нагрузка, певно екстерном по "бистрячку".

Відповісти