Стрийська єпархія - майже як завод

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
о. Олег
Ветеран
Ветеран

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 22 жовтня 2012, 17:15

Та немає ніяких корупційних розкладів. Не можна міряти все мірками того, де ви живете чи працюєте. Ніхто, по-крайній мірі у Стрийській єпархії тим не займається. Запитайте батьків семінаристів, чи вони заплатили щось за вступ до семінарії, чи за парафії. Звикли жити в болоті і всіх навколо вважаєте брудними. Я не перший рік є священиком і кажу це відповідально. Просто декому дуже вигідно сіяти сумнів і розлади між людьми. Якби у Церкві було більшість поганих священиків, як би вона вистояла 2000 років проти імперій та диктаторів? (Російська Церква вийняток, бо це придаток держави, де церковного мало). Але не можна судити по 2 з 10-ти поганих овець про ціле стадо. Ніяка світська установа чи фірма чи держва не могла б устоятися так довго, якби в ній було стільки всього про що ви пишете. І тим більше, не оперуєте жодними фактами, про що я казав неодноразово.

BLUTFING
Бувалий
Бувалий

Повідомлення BLUTFING » 22 жовтня 2012, 19:33

Ви знаєте о. Олег, коли я питав Вашу думку про події що мали місце наприкінці липня при каплиці св. ап. Якова, я розраховував отримати від Вас адекватну відповідь. Нажаль не склалося..
о. Олег писав:Та немає ніяких корупційних розкладів
ну може Ви цю процедуру інакше називаєте, спитайтеся отців які не отримали роботу в каплиці про яку я писав вище.
о. Олег писав: І тим більше, не оперуєте жодними фактами, про що я казав неодноразово.

приходьте на подвір`я каплички в будь-яку неділю о 10.00 і отримаєте відповіді.. але прийдіть, не шукате "відмазок" :)
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

о. Олег
Ветеран
Ветеран

Повідомлення о. Олег » 22 жовтня 2012, 19:41

Я раз там був, але мене не пустили. Я не збираюся вам давати такі відповіді, які вам сподобаються, а даю ті, які вважаю правильними. Кажете про роботу в каплиці? Це називається трохи по-іншому. Для служіння не вибирають тих, хто хоче. Мене, наприклад, ніхто не питав. Просто сказали підписати моє призначення. Після підписання, мені показали, куди мене направляють на служіння. Ви дуже здивуєтесь, коли я назву прізвище того о. канцлера, який закривав рукою назву парафії, під якою я розписувався.

BLUTFING
Бувалий
Бувалий

Повідомлення BLUTFING » 23 жовтня 2012, 09:22

BLUTFING писав:Для служіння не вибирають тих, хто хоче
це Ви до чого? :o
то Ви прийдете?

о. Олег
Ветеран
Ветеран

Повідомлення о. Олег » 23 жовтня 2012, 11:23

А сенс? Я неодноразово спілкувався з вашими друзями. Можливо і з Вами. Ви не готові слухати. У всіх сенсах цього слова. І у неділю, Як мене зобовязує канонічне право, я маю обовязок молитися із своїми парафіянами, і до речі, зазвичая, на 10.00.

BLUTFING
Бувалий
Бувалий

Повідомлення BLUTFING » 23 жовтня 2012, 14:18

Та я здогадувався що відповідь буде саме такою. Ви пишете що маєте обов`язок молитися із СВОЇМИ парафіянами, от і ми, парафіяни, маємо бажання молитися із священником, який вартий того що називати його своїм!
Чи ми забагато хочемо?

δούλος του Θεού

Повідомлення δούλος του Θεού » 23 жовтня 2012, 17:58

BLUTFING писав:Та я здогадувався що відповідь буде саме такою. Ви пишете що маєте обов`язок молитися із СВОЇМИ парафіянами, от і ми, парафіяни, маємо бажання молитися із священником, який вартий того що називати його своїм!
Чи ми забагато хочемо?
Та трохи забагато... Отець Олег опікується парафіянами, яких йому поручили, завтра скажуть їхати в інше місце - поїде... А от той канцлер про якого йшла мова думає, що вінодин особливий, і вікові правила Церкви його не стосуються... Сумно...

Відповісти