Стрийська єпархія - майже як завод

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Аватар користувача
BLUTFING
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 122
З нами з: 16 березня 2011, 09:12
Звідки: Стрий

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення BLUTFING » 11 жовтня 2012, 13:55

о. Олег, чи згідні Ви з твердженням, що "Деякі єпископи думають, що з одержанням архієрейської влади вони вже вільні від чернечих обітниць і не провадять чернечого способу життя..." (перше повідомлення від Олени в цій темі)?
і чи можете прокоментувати дії отців, які були присутні при спробі захоплення церкви св. апостола Якова м. Стрий?
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 11 жовтня 2012, 23:07

є один з канонів якогось Собору (як дуже треба, я пошукаю), який каже "ченці обіцяють не інших пасти, але пасомими бути". Звідси виходить, що єпископ ємає інші завдання, ніж чернець. Щодо дій священиків на подвірї каплиці Якова, вони прийшли молитися до храму, де їх не пускала група фанатиків. Я цих людей знаю особисто. А які дії священиків вас цікавлять? http://www.youtube.com/watch?v=MKradIDQpHw&feature=plcp
Цікаво, що відео названо російською. Шукав я це відео в ютюбі цікаво. Набрав у пошуку "каплиця Якова", не знайшло нічого. Набрав "пошивак", відразу знайшло. Тут не треба довго думати, щоб зробити певні висновки. ;)

Аватар користувача
BLUTFING
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 122
З нами з: 16 березня 2011, 09:12
Звідки: Стрий

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення BLUTFING » 12 жовтня 2012, 19:24

о. Олег,
о. Олег писав:Звідси виходить, що єпископ ємає інші завдання, ніж чернець.


я так розумію, що він (єпископ) має більше завдань ніж чернець, чи ні?
о. Олег писав:вони прийшли молитися до храму, де їх не пускала група фанатиків.
отче, запевняю Вас, священники прийшли туди з іншими намірами. я один з цих "фанатиків" і був там з самого початку! це люди прийшли помолитися, і застали двері із висверленими(!) замками. :?
о. Олег писав:Цікаво, що відео названо російською. Шукав я це відео в ютюбі цікаво
наберіть в ютубі "як владика Сеньків любить парафіян" ;)
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

Кум

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення Кум » 12 жовтня 2012, 20:37

є один з канонів якогось Собору (як дуже треба, я пошукаю)
ага,дуже треба.Пошукайте.Цікаво де написано в ваших канонах,що єпископська влада позбавляє монаших обітниць.І детально давайте, а не вирвану цитату.
Набрав у пошуку "каплиця Якова", не знайшло нічого.
ви сліпі,отче?
На запит каплиця Якова видано:http://www.youtube.com/watch?v=VMAyHRtAzjw&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=TZiMeG39qk8&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=we01Bzxuc9s&feature=plcp

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 13 жовтня 2012, 10:20

" Якщо хто захотів бути монахом, то про єпископство забудь, бо монах ( моно- сл. грецьке-один) повинен жити в монастирі в повному послусі, а Єпископ, є адміністратор і сам керує іншими. Отже одне перечить іншому." Канон 8-го Вселенського собору.
На інші питання відповідати не бачу сенсу, адже вони вже говорені проговорені. Договорилися до того, що помаленько перетворилися на маленьку секту, де всі навколо погані, а хтось один пухнастий.
ПС. Я не сліпий, якщо пишу ці рядки. Я набирав у пошуку Ютюба, тепер зявилося 1 відео, адже кілька людей почало шукати за цим тегом. А до цього, не вибивало нічого. Це ваше "любити парафіян", є дитячим садком, якби о. Тарас вас любив, не підставляв би як дітей.

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення о. Олег » 14 жовтня 2012, 21:09

Дякую, ваша думка для мене на вагу золота.

Кум

Re: Стрийська єпархія - майже як завод

Повідомлення Кум » 15 жовтня 2012, 13:59

В сарказмі коментара олега уособлено все широкомасштабне безнаказане шахрайство церковників.церква їхня.дурять людей легковірних безсовісно.а що ті люди дурні розуміють? можна з них поржати

Відповісти