люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення Dimon_RU76 » 20 грудня 2011, 19:16

:lol: ;)

Нео

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення Нео » 25 вересня 2012, 23:37

maryana lugakova писав:оформляла дитину в садок,здала всі аналізи,пройшла всіх лікарів,дитина цілком здорова пішла на підпис до завідуючої філіалу дитячої поліклініки,вона ж депутАт міської ради САЛДАН І,М,вона мене чотири рази відправляла то гемоглобін низький 114,то аналізи перездати,По своїх джерелах у тій же поліклініці дізналася що без грошей вона не підпише,поставила в зошит потрібну суму і отримала підпис!Думаю таких батьків як я дуже багато,з цим треба щось робити!
Ну й дура !!! А до когось із старших пробувала звертатись ? Це наша проблема !!!

до нео

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення до нео » 4 жовтня 2012, 11:31

Нео писав: Ну й дура !!! А до когось із старших пробувала звертатись ? Це наша проблема !!!
Насамперед не для того тут людина написала проблему, щоб якесь зателепане г...о тут на форумі обзивало.
І на рахунок вислову "це НАША проблема". Це твоя нео проблема, а я наприклад хочу даю хочу ні, як по ситуації виходить.
А лікарів, вчителів і т.д самі ж на дупу посадили в державі, а хочуть щоб усьо по чесному...

Василенко

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення Василенко » 11 грудня 2014, 18:34

maryana lugakova писав:оформляла дитину в садок,здала всі аналізи,пройшла всіх лікарів,дитина цілком здорова пішла на підпис до завідуючої філіалу дитячої поліклініки,вона ж депутАт міської ради САЛДАН І,М,вона мене чотири рази відправляла то гемоглобін низький 114,то аналізи перездати,По своїх джерелах у тій же поліклініці дізналася що без грошей вона не підпише,поставила в зошит потрібну суму і отримала підпис!Думаю таких батьків як я дуже багато,з цим треба щось робити!
50 гривень брала минулого року..а зараз які розцінки бо кума малу в садок поведе?

Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення shumik » 11 грудня 2014, 20:29

Василенко писав:..а зараз які розцінки бо кума малу в садок поведе?
Ви подуріли?

Un.Known

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення Un.Known » 12 грудня 2014, 12:17

Рагулі та чмошники, котрі потім скаржаться на корупцію.

оксана герасимків

Re: люди які вимагають і беруть хабарі (список), де працюють

Повідомлення оксана герасимків » 20 квітня 2015, 21:27

100 гривень (минулої осені)Салдан і дитина в школу без проблем,ще 50 якщо нема щеплень

Відповісти