Re: Вимагання грошей вчителем

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Un.Known

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Un.Known » 22 лютого 2012, 08:41

Канєшно, нащо Тобі кудись ходити, якщо в Тебе є я... )

Я б не пішла через вимагання грошей - я би пішла через отой террор.

Не розумію того моменту - якщо в школі таке робиться, то чому діти не скаржаться, а якщо скаржаться - чому не реагують їхні батьки?

Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення shumik » 22 лютого 2012, 09:12

Я мабуть погано виразився, але то я написав, шо Льоха не пішов би (а не я)

Аватар користувача
дядько Яр
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2012, 14:58

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення дядько Яр » 22 лютого 2012, 19:21

То що там, авторе? Цікаво ж.

Аватар користувача
дядько Яр
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2012, 14:58

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення дядько Яр » 22 лютого 2012, 19:37

Ось і відео видалили...
Най би було, щоб всі побачили й запам"ятали.
Підозрюю, що ніхто й перейматись особливо тим не буде, або ж в крайньому випадку - вирішать все по-тихому, "вась-вась" іт.д.
А потім дивуємося, з чого це раптом у нас такий розмах корупції, а дарма - у нас її вчителі в школах навчають)) Капєц)
Таки-так, не вдаваючись в подробиці: коли я школу закінчував +1 бал в атестаті (будь-якого предмету) неофіційно коштував 40грн. :D

однокласник

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення однокласник » 26 лютого 2012, 12:46

дядько Яр писав:Ось і відео видалили...
Най би було, щоб всі побачили й запам"ятали.
Підозрюю, що ніхто й перейматись особливо тим не буде, або ж в крайньому випадку - вирішать все по-тихому, "вась-вась" іт.д.
А потім дивуємося, з чого це раптом у нас такий розмах корупції, а дарма - у нас її вчителі в школах навчають)) Капєц)
Таки-так, не вдаваючись в подробиці: коли я школу закінчував +1 бал в атестаті (будь-якого предмету) неофіційно коштував 40грн. :D
Відео відновлено іншим користувачем і буде завжди поки її не накажуть.Зараз з неофіційних джерел відомо , що нею займається прокуратура . Настав крах для карєри.

оксанка

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення оксанка » 26 лютого 2012, 16:09

вона ще в 90-х гроші вимагала страшила нас!!!!!

оксанка

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення оксанка » 26 лютого 2012, 16:13

а той карлос щось дуже її захищає чи то не її чоловік який так само займається вимаганням коштів на паркуванням міста та прикривається М........М з міськради!!!! Сімейка терористів, робити не хочуть а лише гроші вимагати! В тюрму її!!!Так познущалася над нами в 1992 а тепер знущається над нашими дітьми. На даний момент прокуратура перевіряє дані факти! Але.........чомусь заставили відео видалити! Може дах М....Й прикриває ганьба!!!!!

Відповісти