Re: Вимагання грошей вчителем

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Аватар користувача
дядько Яр
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2012, 14:58

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення дядько Яр » 28 лютого 2012, 01:35

однокласник
Дякую.

Невідомий

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Невідомий » 7 березня 2012, 01:44

Carlos ти цитуеш закони а сам їх читеш між рядками, як це роблять 90% наших можновладців. Вчитель коли на роботі то не веде в цей період ні сімейне ні особисте життя, тому він при виконнані своїх обовязків і знімати його можна без його згоди скільки завгодно. Що до аморальності відео - це аморально не показувати його, хай знають люди хто вчить їх дітей. Народ повинен знати своїх Героїв!!! Прикриваючи злочини ви самі стаєте злочиньцями. тому висновок про адміна та всіх захисникив прав людини простий - ви також злочинці. Велика повага дітям які всетаки збагнули що вони ЛЮДИ і ніхто не має права вимагати в них нічого!!!

Аватар користувача
дядько Яр
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2012, 14:58

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення дядько Яр » 7 березня 2012, 02:04

тому висновок про адміна...
Ну, адмін тут ні до чого, я думаю ;)

Аватар користувача
Carlos
Гуру
Гуру
Повідомлень: 644
З нами з: 3 березня 2005, 15:50
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Carlos » 7 березня 2012, 14:08

Шановний анонім невідомий!
(спробую коротко, щоб вкластися в 30 хв)

Я хотів донести до розуміння тих, хто "захищає" авторів відео, наступне: маєте претензії - висловлюйте їх безпосередньо опоненту, або його керівництву. А викласти таке відео анонімно в інеті - не робить честі "авторам". Я вважаю що це відео зняли з метою "тупа паржать".
Тому, такі дії авторів не матимуть жодного результату.
І зараз розвивати тут "інтернет війну/бурю в стакані" це смішно, по одній причині: ситуація не зміниться і не вирішиться.

P.S. Не маю жодних особистих стосунків з фігурантами цієї справи.

АНДРІЙ

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення АНДРІЙ » 7 березня 2012, 20:27

Є плітки ща цією фокуснецією , яка перетворює одні бали в інші , вже зайнялись .

Kirk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 січня 2011, 00:36

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Kirk » 9 березня 2012, 16:45

Невже в школі тепер такі підлі діти??!! :?

Postskriptum

Re: Вимагання грошей вчителем

Повідомлення Postskriptum » 9 березня 2012, 20:13

На відео зображено процес вимагання у підлітків. Вказане відео запросто може служити підставою для порушення відносно вказаного вчителя кримінальної справи.

P.S. І не треба тут ніц базікати про Конституцію України і згоду особи на відеозапис.

Відповісти