Магазин Барвінок

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
боря

Re: Магазин Барвінок

Повідомлення боря » 22 листопада 2013, 22:39

У барвінку бардак,п'янки,розмінної монети немає.замала зарплата ,напевне у прцівників.тільки лоховська реклама.більше нічого доброго!МАРКЕТ ЩЕЙ СУПЕРМАРКЕТ! :evil:

Viktor

Повідомлення Viktor » 23 листопада 2013, 03:05

Хочу вам сказати, що це не тільки в нас на Україні такий бардак в магазинах чи в супермаркетах.Я працюю уже 12 років в Італії і бачу як в них,та сама історія,тільки недодають не по 15-20кор.а по 2-5коп.А хто мудріший той чекає на здачу і 1коп.Всі крадуть як можуть:касир -на касі,м'ясник на м'ясі і так всі.На рахунок недоваженого м'яса і його ціни ви мабуть усі знаєте як це працює,а як крадуть самі працівники супермаркета ви знаєте :? Отже приходить хтось із родини,наприклад,купляти м'ясо,"він"вибирає дорогий кусочок,потім на вазі ставлять ціну найдешевшого,і ось вам "фокус покус" а на касі ніхто незвертає на це увагу бо в черзі десятки людей ;) А в нас на Україні потрібно чистити працівників закладу в першу чергу і тоді може будуть переживати за своє місце роботи.

постійний клієнт

Магазин Барвінок

Повідомлення постійний клієнт » 12 березня 2014, 10:36

Доброго дня!

Я постійний клієнт Ваших магазинів (у більшості на " Гастелло"), але з кожним днем починаю розчаровуватися у Вашій мережі магазинів :x . Оскільки сервіс в ньому нікудишній продавці-консультанти не володіють в ньому ніякою інформацією ( де стоїть той чи інший товар, ні термінами придатностями, ні навиками роботі з клієнтами на касі.) Скільки разів приходила в магазин та завжди там якісь нюанси виникають. Безліч товару протермінована ( куди дивиться відповідальна служба " Прав захисту споживачів".) Ціни не відповідають дійсності що на вітринах і при розрахунку на касі. :ftf: а щось скажиш на касі що не так то кажуть " Жалійтеся куди хочите"
Така в нас Якість обслуговування.
Бородьба за кожного клієнта окремо. :evil: :cry: :?

murkur
Аматор
Аматор

Повідомлення murkur » 17 березня 2014, 02:43

А ви не соромтеся - беріть книгу скарг і пишіть все це там. Я впевнений, що ця книжка у них ще чиста, бо люди ще не звикли до такого - краще на форумі написати :-) Повірте, я впевнений, що з того магазину вам тут ніхто не відповість і проблема так і залишиться. А ви напишіть в їхній книзі хоч одну скаргу і подивитесь, як це їх змінить. Повірте, це працює.

Отправлено с моего Lenovo A820 через Tapatalk

Авро

Повідомлення Авро » 17 березня 2014, 11:08

постійний клієнт писав: " Жалійтеся куди хочите"
Така в нас Якість обслуговування.

Раджу Вам писати скаргу з інтернет-сторінки мережі Барвінок.

http://barvinok.ua/contact_us

Люди пишуть і їм відповідають: viewtopic.php?f=12&t=4268#p41558

Це стрийські "царьки" нагліють.

Наталя

Повідомлення Наталя » 5 листопада 2015, 15:21

Добрий день! У суботу, 31 жовтня 2015 року після обіду приїхала в Стрий і на залізничному вокзалі зайшла у магазин "Барвінок" (пр.Чорновола, 2). У кондитерському відділі була акція на цукерки "Червоний мак" від фірми "Світоч" - на ціннику була вказана ціна 104 грн.\кг. Я дуже давно куштувала ці цукерки і з ностальгією попросила зважити грам 100. Вийшло 7 цукерок. На кульочок з цукерками у кондитерському відділі приклеїли наліпку, сказали вартість покупки 11,13 грн. Я оплатила покупку на касі (купувала лише ці цукерки і більше нічого) - касир дивилась на наліпку і оголосила, що я маю сплатити 11,13 грн. На другий день ми з сім'єю їхали на цвинтар і в транспорті я згадала про цукерки, пригостила ними рідних і лише тоді помітила, що на наліпці вказана дата покупки 30.10.2015 і ціна товару 106,99 грн. Цим дописом хочу донести до Вас як адміністрації: працюючий персонал не поважає не тільки покупців, власників, а перш за все себе. Не знаю яка у них зарплата, але, напевно, усі ходять до церкви і такий незначний гріх як обман покупців і власників для них не біда. У моєму випадку ніби й невелика неточність, але з миру по нитці - бідному сорочка. З кодного покупця по пару копійок і за день набігає, принаймні можна перекусити. Встановіть відеокамери, зробіть систему контролю - щоб кожна наступна ланка мала обов'язок контролювати попередню і так до виходу з магазину, карайте нечесних працівників матеріально, проводьте навчання і т.д. Для себе зробила висновок - у цьому магазині не розслаблятися, все перевіряти. От така у нас Європа. На жаль, культуру дуже важко прививати, багато йде зусиль і часу. Пробувала написати на сайті Барвінку, але неможливо обійти ту "капчу", чомусь постійно видає помилку. З повагою.

Мрія
Новачок
Новачок

Повідомлення Мрія » 20 березня 2016, 21:29

Без супермаркетів буде гірше.

Відповісти