Магазин Барвінок

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Настасів

Магазин Барвінок

Повідомлення Настасів » 21 червня 2012, 14:56

Барвінок, що на місті колишніх "Ірин" успішно продовжують "добрі традиції" попередніх власників.

Постійно не додаються не по 2-3 копійки, а 15-20 і це вважається нормально.

Касири просто називають округлену на 20 копійок суму, просто в очі, незважаючи на те що на касовому явно пише меншу!

Це щодня. Мені вже незручно зауваження робити, а їх хоч би що.

майте це на увазі. ходіть в нормальні магазини.

123

Re: Магазин Барвінок

Повідомлення 123 » 21 червня 2012, 16:28

а ще краще сюда написати
http://barvinok.ua/index.php?page=1&cid=12,
може трошки перетрясуть продавців...відсіють.

Настасів

Повідомлення Настасів » 22 червня 2012, 08:44

Я написала...

І навіть отримала відповідь:
Помилка зроблена не навмисно. Просимо вибачення.З касирами проведеннии додатковии iнструктаж. Дякую.
З копією пояснюючої записки від касира
Я, *** *** помилково

недодала покупцю 12 коп. тому, що було багато людей і я розгубилася.

Дуже шкодую про цей випадок і зобов'язуюсь компенсувати недодані кошти.

В подальшому обіцяю працювати уважніше.
Хоча я ніяких імен не називала.

Шкода що дісталося простому касиру. Це проблема магазину а не касира. думаю вони просто не отримують достатньо розмінної монети. А віддуваються касири.

Хоча і касир не права - не можна так "нагло" недодавати називаючи вищу ціну, хоча всі люди бачать що вона інша.

Vas MT

Повідомлення Vas MT » 22 червня 2012, 12:03

Користуйтесь пластиковими картками, т.з. кредитками.
Чистий спокій. :) Але забирайте всі свої чеки і слідкуйте, що підписуєте. І решта завжди на місці, і не порпаєшся в гаманці на їхнє "може маєте десять копійок". Третє тисячоліття на дворі, однако... ;)

ось вам

Повідомлення ось вам » 23 червня 2012, 17:45

Vas MT писав:Користуйтесь пластиковими картками, т.з. кредитками.
Чистий спокій. :) Але забирайте всі свої чеки і слідкуйте, що підписуєте. І решта завжди на місці, і не порпаєшся в гаманці на їхнє "може маєте десять копійок". Третє тисячоліття на дворі, однако... ;)
Я теж би з радістю...але той кваліфікований персонал в магазинах, часто так тупить, збирає черги бо не вміє то все правільно зробити, в Колібрісі одна була затупила і що...?
-" Перейдіть будь ласка на іншу касу в мене завис компютер" і всі як вівці з кошиками , попльонталися.
Так що до банківських ми дішли, а от ними користуватися ще не всім дійшло.

Наталя

Повідомлення Наталя » 6 липня 2012, 09:38

А ще в барвінок не впускають з калясками!Двері розсовуються якраз так щоб пролізти самому!Жесть. Але це здається не єдиний магазин у Стрию з такою проблемою. Не можу зрозуміти як мами з малими дітьми дають собі ради з закупами! :? :?

anchar
Гуру
Гуру

Повідомлення anchar » 22 липня 2013, 10:57

Ну а бувший АВС, рідко коли дві каси працюють в день, переважно одна, черги більше десяти покупців, а чи варто витрачати час ???. Не раз так було що кошик залишав з товаром, бо ж не витримуєш такого очікування. Тому йду до найблищого в Колібріс, там на рахунок вільних кас якось порядніше та спокійніше.
Якщо на перекурі персонал магазину, тобто коло воріт з торця, очікуйте черги в магазині, а ще бувало очікуєш в черзі, "перейдіть на іншу касу, в мене комп*ютер завис", проплатив на іншій - виходжу ,а продавець на перекурі бо в нього перерва віявляється, а ні який не завис...
А магазин хороший, ціні доступні, усе зручно розташоване, от тільки маленька дрібничка це персонал який псує враження про цей заклад. :oops:якому престиж марки БАРВІНОК це останнє що їх цікавить.

Відповісти