"Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Lesy

"Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення Lesy » 19 січня 2015, 21:04

Аптечний бізнес є одним з найприбутковіших не лише в Стрию. Про його процвітання можна говорити з тієї кількості аптек, які як гриби після дощу відкриваються ледь не щотижня в нашому містіі. Цей вид бізнесу вже давно в нашому місті провадять кілька родин.
Всі кому приходилося лікуватися у Стрийській ЦМЛ добре знають про аптечний пункт, що знаходиться на першому поверсі у приміщенні ЦМЛ. Представники Правого сектору вирішили поцікавитися, кому в дійсності належить аптечний бізнес у нашому місті, хто його кришує і чи насправді він ведеться за буквою закону.
09 січня 2015 року, ми побували у Стрийській ЦМЛ де мали намір придбати певні ліки у аптечному пункті який там розміщено.
Такого жаху ми не очікували побачити, тому придбали тільки гігієнічні хусточки, придбання потрібних лікувальних препаратів вирішили здійснити в іншому аптечному закладі.
9 січня 2015 року близько 17 години, ми в ЦМЛ біля віконечка аптечного пункту. Довго розглядаємо все що викладено на вітринах за склом, намагаємося розглядіти ціни ( для порівняння) все марно. Жодного цінника з зазначенням ціни продукції ми не побачили. Намагаємся вияснити хто здійснює господарську діяльність у даному закладі. Марно… Уважно розглядаю вхід до аптечного закладу, окрім вивіски «Аптечний пункт», намагаюся знайти інформацію про суб'єкт господарювання, режим роботи аптечного закладу із зазначенням адреси чергової (цілодобової) та найближчої аптеки, зовнішній сигнальний покажчик, все марно, нічого не має. Молоденька дівчинка, яка здійснює реалізацію лікарських засобів, відповідає: «Я нічого не знаю мої власники у Львові…».
Довго розглядаємо всі доступні місця у аптечному пункті – намагаємося побачити «Куток споживача», можливо там розміщена якась інформація. Марно…. «Куточка споживача» в аптечному закладі не має.
Ідемо дальше. Купуємо гігієнічні хусточки. Просимо чек. Нам продавець дає хусточки та чек на аркуші А-4 надрукований комп’ютерним способом. Читаємо : Продавець – Аптека м. Львів ФОП «……» адреса м. Львів вул….зазначена. Просимо надати ліцензію. Нам через скло показує продавець ліцензію видану ТЗОВ « Світлана» місце реєстрації м. Стрий.
Сумніви закрадаються, щодо законності розміщення аптечного пункту, якості продукції що реалізується в такому аптечному закладі.
Хто ж насправді продає ліки в аптечному закладі, який розміщено в ЦМЛ?????????????? До кого звернутися в разі придбання неякісного продукту ???????????????? Тепер уже це ми намагаємося з’ясувати у Начальника відділу охорони здоров’я виконкому Стрийської міської ради Бегея Осипа Миколайовича. А він виявляється нічого не знає….. Посилає нас до Головного лікаря Стрийської міської лікарні Лафінчука Миколи Григоровича. І той нічого не знає – обіцяє розібратися. А пацієнти в лікарні повістують – аптека п. Бегея вірніше його дружини.
Про все встановлене та побачене ми повідомили правоохоронні органи. Написали заяву, просили притягнути до відповідальності винних осіб які влаштували незаконну торгівлю лікарським засобами. Працівники міліції виїхали на місце, задокументували побачене………. Очікуємо реальних дій…….. Можливо до цього часу п. Бегей О.М., з’ясує в своїй сім’ї кому ж все таки надали аптечний кіоск в суборенду і чому вони працюють не по своїй ліцензії, з’ясує чому найдорожчі ціни на ліки в м. Стрию.
Може у нього появиться совість. Саме він був ініціатором, щоб земельні ділянки по вул .Набережній в м. Стрию надавали учасникам АТО які отримали інвалідність та сім’ям загиблих. Де отримали Ви п. Бегей О.М. моральну інвалідність, щоб використовувати комунальне майно як власний ресурс……, дурити хворих…
Можливо у наших Стрийських чиновників появиться совість і вони подбають в першу чергу про наповнення бюджету, будуть спонукати щоб їх « однодумці, друзі, куми, побратими» застосовували реєстратори розрахункових операцій та сплачували податки із бізнесу що належать їм або членам їх родин. Тоді і для учасників АТО вистачить коштів на матеріальну допомогу.
Можливо, зграйка зажраних "хaлопів" не буде увесь народ ігнорувати

Антон

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення Антон » 22 січня 2015, 11:32

"Аптечний пункт №1" що по вул. Шевченка (в міській поліклініці)
Дуже хамовитий провізор (молода дівчина) + табличка "...у нас дешевше" зовсім не відповідає дійсності.

стрийко

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення стрийко » 22 січня 2015, 11:55

..... чомусь Бегей закриває свій аптечний пункт в приміщенні міської поліклініки?..... а Цимбала, вот скільки продав місця під аптеки в приміщеннях роддому і консультації!!! а цікаво, за скільки було продано місце в фойє міської поліклініки? мабуть в бегея вжі не ті впливи на міську раду? бо в в міську лікарню через знаходження його аптеки більше нікого не пускали!!!! Чого там є такі ціни- бо його ж і так ніхто не перевіряв! І те, що продавались ліки з гуманітарки також нікого не цікавило, і те, що продавались ліки хворих, які ті купляли самі ж хворі "якось" повертались персоналом в аптеку для перепродажі....

Рост.

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення Рост. » 25 січня 2015, 10:31

стрийко писав:..... чомусь Бегей закриває свій аптечний пункт в приміщенні міської поліклініки?..... а Цимбала, вот скільки продав місця під аптеки в приміщеннях роддому і консультації!!! а цікаво, за скільки було продано місце в фойє міської поліклініки? мабуть в бегея вжі не ті впливи на міську раду? бо в в міську лікарню через знаходження його аптеки більше нікого не пускали!!!! Чого там є такі ціни- бо його ж і так ніхто не перевіряв! І те, що продавались ліки з гуманітарки також нікого не цікавило, і те, що продавались ліки хворих, які ті купляли самі ж хворі "якось" повертались персоналом в аптеку для перепродажі....
Дуже сумно!... Нашумить "Правий сектор" - пінку сьорбне і далі все по накатаному...

Данило,

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення Данило, » 31 січня 2015, 17:10

Це точно!

Стрийко

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення Стрийко » 5 лютого 2015, 18:10

Справді, в міській лікарні неможливо відкрити аптечний пункт, адже це напряму завдасть збитки п. Лафінчуку і п. Бегею і їхньому підпільному бізнесу. Я свого часу звертався з проханням надати мені невеличку площу в оренду, на що отримав ввічливу відмову -немає місця. Зараз там працює практично їхній один аптечний пункт, ціни якої значно завищені, адже немає конкуруючих аптек поруч і відповідно "хтось" на цьому гріє руки (згадані вище прізвища). Було б добре якщоб громадськість зацікавлась тим питанням, адже потрібно шукати корупцію не у верховній раді чи десь у столиці, а починати з низів...

.Люба

Re: "Аптека" у Стрийській ЦМЛ

Повідомлення .Люба » 8 березня 2015, 11:06

Стрийко писав:Справді, в міській лікарні неможливо відкрити аптечний пункт, адже це напряму завдасть збитки п. Лафінчуку і п. Бегею і їхньому підпільному бізнесу. Я свого часу звертався з проханням надати мені невеличку площу в оренду, на що отримав ввічливу відмову -немає місця. Зараз там працює практично їхній один аптечний пункт, ціни якої значно завищені, адже немає конкуруючих аптек поруч і відповідно "хтось" на цьому гріє руки (згадані вище прізвища). Було б добре якщоб громадськість зацікавлась тим питанням, адже потрібно шукати корупцію не у верховній раді чи десь у столиці, а починати з низів...
І що змінилося? Які результати? Поінформуйте громадян! Чи просто рикетнули "ПС" Бегея? Він чуємо далі керує, "реформує" медицину, носить в міськраду данину і т.д.))))

Відповісти