Сайт все більше нетолерантний і окупований

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 29 серпня 2008, 08:08

yirtskram писав: Бачите,сталося декілька видалень його попередніх дописів що й унеможливлює в даний момент адекватно оцінити те що сталося.
Це всього лиш Ваші припущення. А щоб Ви не припускали - пояснюю, видалені були оффтопи - і не тільки людини, що писала як "Тарасенко", вірніше навіть, не було видалено постів, написаних під цим ім"ям. А на рахунок "рівноваги" і "провокацій" - мене тут провокують і три рази в день, але я не дозволяю собі нікого назвати бидлом, чи не так? Навіть у відповідь на явну провокацію.

А от щодо людини, котра писала під самими різноманітними псевдо - я її поважаю принаймі за те, що сказавши А, сказав і Б - пообіцяв піти і пішов. Несуттєво, що приходить і читає - просто спакував віртуальну валізу, бо йому в цій хаті не подобається і пішов, не обливаючи нікого щоденно брудом.

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 30 серпня 2008, 09:21

8)Так таки зайшов і з порогу;-"БИДЛО!".
Ти ба який?Аж віри не йметься.

Ну І Ваша стриманість також знана на форумі.Як лиш Вам це вдається?

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 30 серпня 2008, 09:24

yirtskram писав: 8)Так таки зайшов і з порогу;-"БИДЛО!".
Ти ба який?Аж віри не йметься.
Так-таки. На жаль.
yirtskram писав: Ну І Ваша стриманість також знана на форумі.Як лиш Вам це вдається?
Дякую. Це заслуга довгих років тренувань.

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 6 вересня 2008, 18:47

8)Не знаю як на рахунок окупації але толерантності на цьому сайті немає, зате є у великій кількості хамство та безглуздя і безпросвітна тупість що мені власне не заваджає а лише забавляє, читаючи дописи декотрих писунів відчуваєш себе неначе в зоопарку-звіринцю. І навіть відчуття ті самі, подив, несподіваність, потішність і звичайно жаль. Бо мені широсердно жаль кожного нерадивого ПИСУНА тому що  вірю це умови проживання зробили багатьох нестійких духом такими.
Та зчасом це ґенерація відімре і залишуться лише виховані, порядні та високо інтелектуальні люди, котрі власне є в Стрию та чомусь рідко абож ніколи сюди не дописують багато хто з  пішов з форуму що також прикро. ::)

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 6 вересня 2008, 19:03

Що не толерується на цьому сайті - писано і диктується Правилами. Якщо хтось тупенький - то може ним бути, це Правилами не заборонено, та й Правилами людську тупість не виправиш.

А от я особисто не толерую, коли прийде інетовий Мессія кудись на якийсь форум і почне розказувати всім про їхні особисті недоліки, давати оцінку людським якостям, а ще й пхикати - "Шофер?", ніби між іншим додаючи:"А от я педагог, коллего" (в минулому митник і військовий корреспондент)  ;D (Щиро надіюсь, що відсутність розділових знаків у коментарях Педагога зумовлена відсутністю їх на клавіатурі, інакше ставлю під сумнів його педагогічну освіту (мінімальну)

Те, що ми говоримо про інших людей більше розповідає про нас самих © Un.Known
Востаннє редагувалось 6 вересня 2008, 20:02 користувачем Un.Known, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення гАдміністратор » 7 вересня 2008, 12:04

yirtskram писав: зате є у великій кількості хамство та безглуздя і безпросвітна тупість що мені власне не заваджає а лише забавляє, читаючи дописи декотрих писунів відчуваєш себе неначе в зоопарку-звіринцю
Я вже змучився повторювати, але скажу ще раз: не Форум робить вас, а Ви - Форум.... :(

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 8 вересня 2008, 02:14

8)Цитую Ан.Ноун .....(Щиро надіюсь, що відсутність розділових знаків у коментарях Педагога зумовлена відсутністю їх на клавіатурі).
Щиро радий за Вас що вчитесь писати трохи вишуканіше ніж звикли.
Ну а радість визбирування орфографічних та синтаксичних помилок залишу Вам. Бачу Bам це приємно і Bи в цім кохаєтесь адже ваші дописи це взірець правопису. Чи може пройтись червоним кольором по ваших текстах? Ні ні не спішіть їх редагувати я не опущуся до такого, бо усвідомлюю що людина котра живе і працює за кордоном(та щей довгий час) в принципі має право допускати будь які види помилок. Тай форум знову не є для коррекції правопису чи не так?
На рахунок митника чи військового кореспондента то думаю Bи мене з кимось переплутали і до людей знаючих мене Ви точно не відноситесь.
Kого Bи толеруєте це ваша справа.А месія це для мене загучно, візьміть це собі поносити, я дозволяю.

До Адміністратора. Я усвідомлюю що не форум а ми його, от я і прагну його покращити та отримую шалений опір, як бачите.Слово форум я вжив, бо-ж така назва теми а мені так не хотілося офтопити.
Вибачте.


P.S. Ну і накінець в мене для Вас всіх "сумна" звістка я залишаю форум....(ні ні нe назавжди).
Я  їду у відпустку (запланував наступну подорож) надіюсь вашими молитвами...за тих, що плавають, подорожують,....(памятаєте в службі Божій є такі слова) (це буде власне про мене) моя подорож  буде чудова. Якщо Вам буде цікаво то неодмінно оповім як приїду.


Просто відчуваю вашу "невимовну тугу" за мною. Кріпіться і до скорої  ;)
Востаннє редагувалось 8 вересня 2008, 04:15 користувачем yirtskram, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти