Сайт все більше нетолерантний і окупований

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 8 вересня 2008, 09:18

yirtskram писав: Щиро радий за Вас що вчитесь писати трохи вишуканіше ніж звикли.
Мало б бути:
yirtskram писав: Щиро радий за Вас, що вчитесь писати трохи вишуканіше, ніж звикли.
Я ніколи ніде не писала, що пишу на сто відсотків літературною українською мовою, а на зауваження не огризаюсь, навпаки - завжди дякую. А Ваша думка, що я зараз сяду і буду виправляти тих 200 сторінок коментарів - ну, принаймі кумедна.

Коли повернетесь з відпустки, будь ласка, напишіть, чим Ви покращуєте цей форум (вірніше чим, на Вашу думку, Ви його покращуєте)? Бо я, на разі, крім маси оффтопів каші з цитат, не бачу нічого. Як і конкретних пропозицій. Чи тем.

До речі, ось таке маленьке прохання-зауваження - покращити форум Ви б могли, якби використовували кнопочку "Цитувати". Всі б Вам були дуже вдячні.

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 5 січня 2009, 14:17

Почався новий рік...

Отруєні жовччю "репресованих" гостей нетолерантні окупанти залізли в нори, спілкуються тільки в асі, походи на пиво не афішують і фото не викладають, аби не ображати тонкий смак громадськості.

Всі з інтересом чекають, коли з якогось непризнаного дотепер гостя вилупиться... (ой, соррі, це ж також, мабуть, образить тонкий смак, краще певне буде звучати "зійде") ну от, чекають, поки з чогось, тобто з когось зійде щось екстраординарне, що спасе форум і нас всіх, навчить спілкуватись у віртуалі, а потім і в реалі...

Чекають... але поки що ніц. Ні пропозицій, ні тем, ні відповідей (цінні вказівки з Jevropi не рахуються).

Аватар користувача
Native
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 413
З нами з: 31 серпня 2004, 15:57
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Native » 11 січня 2009, 23:20

Були і гості..були "кості" :), правильно замітили....зачекались :)

Гості заходьтте, будемо спілкуватись, посміємось, (хтось  "вилітає" а хтось заишається, а хтось просто ігнорує)

filosof

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення filosof » 26 січня 2010, 17:51

Вітаннячко! :)
Як новачок (відносний) намагаюся вивчати сайт, блукаю форумом...
Складно (часу замало) переглянути всі коментарі до різних тем, щоб зорієнтуватись... Та може й не варто цього робити.
Щодо теми "нетолерантності" та "окупованості", то наразі не знаю що порадити :? , бо ще не запізнав всього, що тут є, а є достатньо...
Скажу: а давайте..., а ви скажете: а тобі що засліпило? це є там то і там... :P
Ось хіба думаю про те, що може на головній сторінці варто щодня чимось "чіпляти" тих, хто заходить на сайт бо для тощо, щоб нишпорити по закутках, треба трохи більше часу, а так: заскочив, побачив... і запланував ще раз вже спокійніше зайти та розібратись, якщо "зачепило". :roll:

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення anchar » 26 січня 2010, 18:09

Мда)))
Вкладення
123.JPG

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 26 січня 2010, 18:57

filosof писав:Як новачок (відносний)
Скажіть, як новачок (відносний), видається Вам цей сайт нетолерантним і окупованим?

filosof

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення filosof » 26 січня 2010, 19:18

Я не можу саме такими словами характеризувати сайт, і взагалі критикую в основному після того, як сам щось зробив чи принаймі намагався, а мені хтось вперто заважав (тоді цих "заважальників" критикую). Але, здається, я розумію, що хотів сказати дописувач (ОГО), що започаткував тему. Просто після перших речень в листопаді, було ще чимало різних слів, з яких можна зробити висновок, що сайту бракує динамічності, а в "активістах" кількісно невелике число людей...
Формулювання автора без аргументацій, тому можна було й не надто зважати, а з іншого боку може це й спонука до творчих пошуків всіх нас...

Відповісти