Сайт все більше нетолерантний і окупований

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Аватар користувача
paradiselost
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 136
З нами з: 21 травня 2007, 15:25
Контактна інформація:

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення paradiselost » 7 листопада 2007, 11:45

ГгГ))) Ну що ви, ми така сама інтелігенція як і ви!))))  ^-^ ;D

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 7 листопада 2007, 11:54

Тарасенко писав: Точка зору зрозумiла i тому робиться висновок шо цей сайт це мiсце збiговиська бидла !
А коли я видалю цей коментар як такий, що ображає форумчан, ви мене будете звинувачувати в зловживанні модераторськими можливостями?

Я цього не зроблю, хай "бидло" посміється разом зі мною... І над вашим "високим рівнем" теж.

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 21 серпня 2008, 06:01

8)Не полінився перечитав усі пости, знаєте якщо когось називають бидлом це не смішно. Ну написав собі хлопчина що думав,можна було спокійно без обвинувачень йому пояснити як це з робив гадМіністратор чи просто помовчати як Шумік. А то виглядало що ви як пси,зірвалися
за щеням що заблукало у ваш дворик.

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 21 серпня 2008, 06:11

8)Власне так це виглядало з боку(незаанґажованим оком) :-\

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення leha_leha » 21 серпня 2008, 06:24

По моему, сайт дествительно становиться очень заангажированным при чем однобоко, и некоторые из администрации судя по моим наблюдениям просто лоббируют интересы тех жалких людишек которые разжигают тут межнациональную вражду. Думаю еще чуть чуть  и просто люди станут отсюда уходить. Да, кстати уберите уже того урода что там сверху на шевченке сидит, а то уже надоел, или администрация не уважает у нас других людей? Некторым этот чудик уже очень надоел мне и в том числе.
Востаннє редагувалось 21 серпня 2008, 06:25 користувачем leha_leha, всього редагувалось 1 раз.

yirtskram
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 130
З нами з: 28 липня 2008, 01:15

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення yirtskram » 21 серпня 2008, 06:33

8)Ну насчет урода на Шевченке согласен на 100.

Un.Known

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Un.Known » 21 серпня 2008, 10:13

yirtskram писав: 8)Не полінився перечитав усі пости, знаєте якщо когось називають бидлом це не смішно.
От тому і я не сміялась, коли форумчан і відвідувачів сайту назвали бидлом. А Ви толерантно реагуєте коли Вас і друзів Ваших бидлом називають?

Відповісти