Сайт все більше нетолерантний і окупований

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Alloy_the_Guardian
Тутешній
Тутешній

Re: Сайт все більше нетолерантний і окупований

Повідомлення Alloy_the_Guardian » 21 серпня 2008, 11:16

також все перечитав. по-моєму, сайт нормальний. і відвідувачі нормальні. але буде значно краще, коли "гості" не матимуть змоги писати, що є нормальною практикою на більшості форумів.
Зображення
Another tune bursting forth from the passion that glides in my veins - can you feel it? A speaking portrait's in front of me, do you acknowledge yourself? -  who painted you?
 (c) "Elvenking"
Зображення  Зображення  Зображення

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Повідомлення гАдміністратор » 21 серпня 2008, 17:38

leha_leha писав: Да, кстати уберите уже того урода что там сверху на шевченке сидит, а то уже надоел,
Ну, вживу, тоді, нікому не надоїдав? От тепер зате набридає...

yirtskram
Бувалий
Бувалий

Повідомлення yirtskram » 21 серпня 2008, 17:55

[/quote]

От тому і я не сміялась, коли форумчан і відвідувачів сайту назвали бидлом. А Ви толерантно реагуєте коли Вас і друзів Ваших бидлом називають?
[/quote]
8)Я підозрівав що особисто Вам смішно не буде.
Мене до прикладу бидлом ще ніколи не називали(покищо). Алеж погодьтеся що і він не зайшов сюди з "бидлом на устах".
Та відповім на ваше запитання"про бидло". Впершу чергу я би поведінкою своєю постарався не викликати на себе таке слово.

Oleksandr
Бувалий
Бувалий

Повідомлення Oleksandr » 21 серпня 2008, 19:56

Є така фраза: "А істина десь посередині"

Я схильний думати, що у певній мірі праві і ті і інші.
1. Дух сайту однозначно змінився з часів його перших статичних ескізів.
Що саме змінилося - не знаю. Не питайте. Він якийсь не такий яким був. Моя особиста СУБЄКТИВНА думка, що змінився у гіршу сторону.
2. Й справді дописують доволі обмежена кількість користувачів.
3. Але разом з тим обмежена не штучно.
4. Ті що кажуть що пасивнівність наша власна - ніхто нічого цікавого не пише - також праві.
5. Те що панянки Невідомої дуже багато і вона всюди - також правда (вона не єдиний адміністратор, але інших практично не помітно, а от її ну вже дуже багато).
6. Те що називати будь кого бидлом невічливо - правда.

7. Ця конкретна дискусія повний аналог багатьох інших дискусій на цьому форумі, зокрема наприклад про модераторство панянки.
Вона ні до чого не призведе. Одні , образившись, що їх не зрозуміли підуть. Інші залишаться і з часом на них знову казатимуть, що вони "окупували" сайт.

Що порадити навіть не знаю.

Це моя думка, просто висловився. Тема цікава ;-)
Если хочеш чтобы что то было сделано хорошо - сделай это сам.

Alloy_the_Guardian
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Alloy_the_Guardian » 21 серпня 2008, 21:39

та чого ви так напосілися?) сайт хороший, декому навіть треба бути вдячним, що він існує. ну, трохи маловідомий.. мені, наприклад, тут подобається :-[
Зображення
Another tune bursting forth from the passion that glides in my veins - can you feel it? A speaking portrait's in front of me, do you acknowledge yourself? -  who painted you?
 (c) "Elvenking"
Зображення  Зображення  Зображення

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 24 серпня 2008, 15:02

Oleksandr писав: 5. Те що панянки Невідомої дуже багато і вона всюди - також правда (вона не єдиний адміністратор, але інших практично не помітно, а от її ну вже дуже багато).
Хм... Панянка Невідома вже два місяці цю сторінку зовсім не модерує, та й майже вже не пише - а її все ще багато? Де її багато? Здається, когось гризе вже сам факт, що вона просто є.
yirtskram писав: Алеж погодьтеся що і він не зайшов сюди з "бидлом на устах".
Не погоджусь. Перечитайте уважно тему.
yirtskram писав: Впершу чергу я би поведінкою своєю постарався не викликати на себе таке слово.
Тобто з два десятки активних користувачів мають старатись аби у одного чимось (кимось) ображеного не виникло отакої різкої реакції? Цікаво, чи спромігся б він у очі сказати комусь з них про "бидло", не анонімно?

yirtskram
Бувалий
Бувалий

Повідомлення yirtskram » 29 серпня 2008, 02:19

8)цитую цитату.
Алеж погодьтеся що і він не зайшов сюди з "бидлом на устах".

Бачите,сталося декілька видалень його попередніх дописів що й унеможливлює в даний момент адекватно оцінити те що сталося. Склалося таке враження що він пише а його видаляють от він і згубив рівновагу. :D Але виглядає так що спровокували його ті хто видалив його дописu.
Ну а на рахонок зміг -би не зміг-би назвати в очі бидлом...я знаєте,фантазіями такого роду не захоплююсь. (люди є
різноманітні)
На рахунок 2 десятка активних.... я свою точку зору висловив але ні в`якому разі її не навязую. :D

Відповісти