Що з форумом?

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
кло

Re: Що з форумом?

Повідомлення кло » 23 березня 2010, 06:42

Я колись теж був зареєстрований на цьому сайті..та побачивши теми та їх обговорення втік...а тепер ще і цензура!Тікайте люди звідси!Є багато сайтів на яких можна поспорити та навіть сваритись і ніхто не банить...був навіть випадок що адмін вибачився. та навіть на українській правді йде живе спілкування..не те що тут "все теже на манеже!"

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Повідомлення гАдміністратор » 23 березня 2010, 10:16

кло писав:Тікайте люди звідси!Є багато сайтів на яких можна поспорити та навіть сваритись...
Вкантактє за Вами пустило сльозу... ;)

Останнім часом тут тільки і сперечаються. І ніхто ніколи цього не забороняв.

А какати ходіть, справді, в спеціально створені для цього місця. Благо їх вистачає.

кло

Повідомлення кло » 23 березня 2010, 15:21

---ось і підтвердження моїх слів!!!!що відповіді йдуть від АДМІНА...до речі я вказав цілком конкретний сайт"УКРАЇНСЬКА ПРАВДА" а не якесь там "вконтактє".Дуже прикро що "одобрямс"тільки тут присутній.Зверніть увагу на сайт вище вказаний..що навіть власниця Олена Притула не вмішується в обговорення...

Гість

Повідомлення Гість » 23 березня 2010, 15:27

[quote="гАдміністратор"
А какати ходіть, справді, в спеціально створені для цього місця. Благо їх вистачає.[/quote]
Так, какати тут можна справді тільки певним особам з благословення адміна.

кло

Повідомлення кло » 23 березня 2010, 15:38

Гість » 23 березня 2010, 15:27----так звичайно я і ходжу"катати".бо це живе спілкування!ще є майл.ру відповіді та питання....там взагалі з цілого світу можна отримати відповіді...

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Повідомлення гАдміністратор » 23 березня 2010, 20:18

"Живе спілкування" не означає матами крити одне одного. Якщо комусь бракує такого "спілкування" то це їх особиста справа.

А більше ні за що рота тут не закривають.

Ви пишете щось таке, якби помилились адресою. Цензури на цій сторінці не було ніколи.

ropay
Бувалий
Бувалий

Повідомлення ropay » 23 березня 2010, 21:57

гАдміністратор писав:Цензури на цій сторінці не було ніколи.
не правда. хтось поскаржився на мій старий аватар, від адміна було попередження змінити, бо це, мабуть, не морально. а про що тініки спілкуються в чаті, це морально... ось вам і цензура, якої "не було ніколи". у мене той аватар висить десь на десяти різних сайтах, в тому числі за кордоном (маю на увазі за тим цивілізованішим кордоном, не на російських серверах) і ніде, ніхто і ніколи за останні 3 роки не скаржився... а вам заважало... :?

Відповісти