Що з форумом?

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
ropay
Бувалий
Бувалий

Re: Що з форумом?

Повідомлення ropay » 10 березня 2010, 20:01

когось лаяти не цікаво. когось обговорювати недостойно. про що говорити в своїх темах?

Freya
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Freya » 10 березня 2010, 21:55

ropay писав:когось лаяти не цікаво. когось обговорювати недостойно. про що говорити в своїх темах?
видається мені, більшість людей обговорюють насущі проблєми міста на сайтах вконтакте та однокласники, де створені групи про Стрий, і там більш розукута обстановка :?

leha_leha
Сенсай
Сенсай
Контактна інформація:

Повідомлення leha_leha » 11 березня 2010, 11:20

когось лаяти не цікаво. когось обговорювати недостойно. про що говорити в своїх темах?
вам выбирать ))) с чего вы взяли что только или :o обговаривать когото или ругатького то )))

leha_leha
Сенсай
Сенсай
Контактна інформація:

Повідомлення leha_leha » 11 березня 2010, 11:22

видається мені, більшість людей обговорюють насущі проблєми міста на сайтах вконтакте та однокласники, де створені групи про Стрий, і там більш розукута обстановка
абсолютно с вами не согласен, тут тоже достйоная обстановка, просто надо что то писать и не лениться )заинтересуйте людей какйо нибудь темой и увидите тчо будет ))

ropay
Бувалий
Бувалий

Повідомлення ropay » 12 березня 2010, 20:43

я на контакт чи однокласники принципово не заходжу. не підтримую зарубіжні інтернет ресурси. тим більше ворожі.
вони за нами спостерігають.

)

Повідомлення ) » 12 березня 2010, 20:55

ropay писав:я на контакт чи однокласники принципово не заходжу. не підтримую зарубіжні інтернет ресурси. тим більше ворожі.
вони за нами спостерігають.
Так так, москалі не сплять... :lol:

Ключ

Повідомлення Ключ » 22 березня 2010, 14:06

гАдміністратор писав:
Ключ писав:Написав про сірість цього сайту на головній сторінці коментар бігти зник
А Ви справді вважаєте що питання кольору сторінки має обговорюватись на сторінці веб-камери?
Ключ писав: Авторів цікавих нема,адмін напевне пильнує аби усе було шито-крито.
Ага, підсипаємо бром в водогінну систему міста для зменшення кількості "цікавих авторів". ;)
Про сірість - це не про колір, сторінка посіріла зсередини.
Іннколи враження що сторінку Карпінський купив навпіл з міськрадою. Нічого неофііційного не залишилось.

Відповісти