Зміни

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Відповісти
Guest

Зміни

Повідомлення Guest » 15 червня 2011, 10:50

гАдміністратор писав:Звичайно. Вас цікавить щось конкретно?
Непогано було б, як би Ви оптимізували веб-сторінку, я звичайно розумію, що зараз не той час коли потрібно, щоб сторінка займала лише декілька кілобайт, але, але...
Непогано було б, і я вже десь про це писав, змінити сам дизайн, імхо, сірий - не дуже оптимістичний.
Ще про одне писав, просив перенести всі відеоновини в окрему колонку, сильно, як вже хтось писав, "гірлянди від Лан" очі ріжуть.
Останнім часом, в новинах мало, що цікавого добавлялося, а в полоні вищезгаданих "гірлянд", взагалі поготів щось цікаве відшукати.
Було би непогано адміністраторам самим добавляти новини(скажімо про Стрий деколи щось та можна найти цікавого в Західноукраїнських інформерах). Також Адміністраторам непогано було зайнятися наповненням бізнес-каталогу.
Ще одне для розвитку, хтось був зауважив, що на сторінці відсутня телефонний довідник. Не знаю чи це доцільно, але комусь можливо допомогло б із пошуком людей.(не всіх ж засолало в інтернет))) )
Непогано було б переробити форум, його розділи по інакшому систематизувати, зробити його більш динамічнішим.
Добре було б, як би сайт підтримував систему логування OpenId.
Немалозначним була б деяка інтеграція в соціальні мережі.

Guest

Re: Останні зміни

Повідомлення Guest » 15 червня 2011, 10:52

І найголовніше...треба було б народу нагадати про своє існуваня :)

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Зміни

Повідомлення гАдміністратор » 16 червня 2011, 08:38

Guest писав:
гАдміністратор писав:Звичайно. Вас цікавить щось конкретно?
Непогано було б, як би Ви оптимізували веб-сторінку, я звичайно розумію, що зараз не той час коли потрібно, щоб сторінка займала лише декілька кілобайт, але, але...
Деякі покращення швидкодії зараз тестуються.
Guest писав: Непогано було б, і я вже десь про це писав, змінити сам дизайн, імхо, сірий - не дуже оптимістичний.
Якщо підготуєте — з радістю оновимо. ;) Не хочемо щоб дизайн відволікав від наповнення.
Guest писав: Ще про одне писав, просив перенести всі відеоновини в окрему колонку, сильно, як вже хтось писав, "гірлянди від Лан" очі ріжуть.
Так, справді час прибрати... Дякуємо.

Guest писав: Було би непогано адміністраторам самим добавляти новини(скажімо про Стрий деколи щось та можна найти цікавого в Західноукраїнських інформерах)
Не зрозумів на рахунок "самим". Журналістів найняти? :) Це ж не газета. дають новини всі кому не байдуже. Як бачимо — більшості байдуже.

Guest писав: Також Адміністраторам непогано було зайнятися наповненням бізнес-каталогу.
В бізнес-каталог не треба додавати фірми які того не варті. Якщо підприємство дбає про свій імідж і своїх клієнтів — може додати себе самостійно. Як і будь хто інших, до речі. ;)
Guest писав: Ще одне для розвитку, хтось був зауважив, що на сторінці відсутня телефонний довідник. Не знаю чи це доцільно, але комусь можливо допомогло б із пошуком людей.(не всіх ж засолало в інтернет))) )
Це корисно, але треба свіжі дані.
Guest писав: Непогано було б переробити форум, його розділи по інакшому систематизувати, зробити його більш динамічнішим.
Га?
Guest писав: Добре було б, як би сайт підтримував систему логування OpenId.
99,999% не знають такого слова. ;)
Guest писав: Немалозначним була б деяка інтеграція в соціальні мережі.
Було. Не пішло. :( Але зараз в новинах з’явились кнопки для інформування соціальних мереж про цікаві матеріали.

Дякуємо за усі ідеї. Часто ми їх не реалізовуємо бо не знаємо чи це комусь потрібно. Але якщо бачимо що хтось цікавиться — обов’язково спробуємо.

Відповісти